Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 30 saniye

Yorum Yazın.

Samsung Android cep telefonunu bilgisayara bağlantı yapmak için Samsung tarafından ücretsiz sunulan Samsung kendi yazılımıdır.

Samsung SideSync PC Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Samsung SideSync PC 4.7.0.84 İndirAralık 201646.6 MB.

Samsung SideSync PC Hakkında

Samsung SideSync, Samsung Electronics Co., Ltd. tarafından Samsung Android cihazı ile bilgisayar bağlantısı yapabilmek için yazılmış programdır. Program ile bilgisayarınızda bulunan verileri cep telefonuna atabilir veya tersi cep telefonunuzda bulunan verileri bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Resimlerinizi, videolarını, seslerinizi ve diğer tüm dosya ve klasörleri bilgisayar ile Android arasında yönetebilirsiniz. Cep telefonunuz için yedek alabilir, bilgisayarınızda bulunan dosyaları yazılım ile cep telefonunuza sürekle bırak özelliğini kullanarak aktarabilirsiniz. Samsung Android ile bilgisayara bağlamanın orijinal programıdır.

Samsung SideSync PC programını bilgisayarınıza kurduktan sonra USB, Wifi ve QR kodu ile bağlantı yapabiliyorsunuz. Ayrıca Android cep telefonunuza Samsung SideSync Android için olan sürümünü yüklemeniz gerekmektedir. Site içerisinden Samsung SideSync APK Eski Sürüm İndir sayfasına giderek Android için olan eski sürümü bularak indirebilirsiniz.

Cep telefonuza Samsung SideSync Android sürümünü kurduktan sonra istediğiniz bağlantı yoluna izin verdiğinizde bilgisayar ve Android arasında bağlantıyı gerçekleştirebileceksiniz.

Bu program sadece Samsung cihazları için çalışmaktadır. Eğer sizde bulunan Android mobil cihazı farklı ise bu programı yüklememelisiniz. Site içerisinde Android Bağlama Programların Eski Sürümleri sayfasına giderek uyumlu olan Android cihazı bağlama programı bulmanız gerekmektedir.

Samsung SideSync PC 4.7.0.84

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.