Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 51 saniye

Yorum Yazın.

Samsung Smart Switch ile yedeklemelerinizi Samsung cep telefonunuza atabilirsiniz. Galaxy S2 ve üzeri, Note ve Samsung Tab serilerini desteklemektedir.

Samsung Smart Switch PC Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Samsung Smart Switch PC 4.2.19071.4 İndir Temmuz 2019 37 MB.

Samsung Smart Switch PC Hakkında

Samsung Smart Switch PC, Samsung orijinal yedek aktarma programıdır. Diğer marka cep telefonlarından bulunan yedeklemeleri Samsung Smart Switch ile bilgisayarınızdan cep telefonuza yedekleri aktarabilirsiniz. Genelde cep telefonu değiştiren tarafından diğer cep telefonda ki yedekleri Samsung model cep telefonuna aktarmak isteyenler kullanır.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Samsung Smart Switch PC-4.2.19071.4 Eski Sürümü (Old-Version) Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.