Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 24 saniye

Yorum Yazın.

Samsung VR Videos, Andoid için APK halinde eski sürümlerini sayfa içerisinde bularak Android mobil cihazınızı yükleyebilirsiniz.

Samsung VR Videos Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Samsung VR Videos APK 2.1.16 İndir Temmuz 2018 16.3 MB.

Samsung VR Videos Hakkında

Samsung VR Videos, Samsung tarafından Android işletim sistemi kullanıcıların Samsung VR cihazı ile Samsung öneri olan VR videolarına daha rahat ulaşmaları için geliştirilmiş Android uygulamasıdır.

Bu uygulama için Samsung cep telefonlarından Samsung Galaxy Note 8, Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy Note FE, Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge+, Galaxy Tab S2, ve Galaxy Tab S3 olması gereklidir. Ayrıca Samsung orijinal VR cihazı kullanmanızda şarttır.

Uygulamayı indirdikten çalıştırdığınızda cep telefonunuzda size VR cihazı takmanızı söyleyen ekran gelecektir. VR cihazına telefonunuzu taktıktan sonra video önerileri karşınıza gelecek istediğiniz videoyu izleyebileceksiniz. Bu Android uygulaması Samsung cihazlarından çalıştığından ücretsiz Samsung Electronics Co Ltd’un kullanıcılara hediyesidir. Uygulama içerisinde yer alan öneri videoları izlemek ve videolar üzerinden işlem yapmak için kısıtlama yoktur istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Samsung VR Videos eski sürümünü indirmeniz, videoların eski videolar olacağı anlamanı gelmez, bu en son Samsung videoları önerileri içinde aynı olacaktır. Videolar güncel, öneriler güncel sadece Android APK uygulaması eski sürüm olacaktır.

Samsung VR Videos APK 2.1.16 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.