SciTE Text Editor Eski Sürüm İndir

SciTE Text Editor yazılımını sayfa içerisinde bularak bilgisayarınıza Windows için indirebilirsiniz. Ücretsizdir.

SciTE Text Editor Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
SciTE Text Editor 4.1.4 (32 Bit) İndirMart 20192 MB
SciTE Text Editor 4.1.4 (64 Bit) İndirMart 20192 MB

SciTE Text Editor Hakkında

SciTE Text Editor, Scintilla tarafından yazılan metin düzenleme programıdır. Scintilla tabanlı metinleri düzenleme, hata ayıklama, söz dizimi şekillendirme, metin içerisinde hata ayıklama ve görebilme gibi özelliklere sahip olan bu açık kaynak kodlu metin editörü C ++ 17 desteği bulunmaktadır.

Sayfa içerisinde bulunan bahsedilen özellik 4.1.4 versiyonu için geçerli olabilir. İnternette birçok kaynakta kurulumsuz hali verilmektedir. Buda programı açmada zorluk yaşamanızı sebebiyet vermektedir. SciTE Text Editor sayfa da indireceğiniz eski sürümü sıkıştırılmış ve basit bir şekilde kurulum halindedir. Windows 32 bit ve 64 bit ile uyumlu kurulum dosyasını içermektedir. Buda eskisurumu.com sitesini kullanmanın farkıdır.

İndirme sırasında eski sürümü indirecekler. Windows işletim sistemi 64 bit olanlar sayfada 64 bit karşında scite-4.1.4×64.rar dosyasını indirmeleri, 32 bit Windows işletim sistemi kullanıcıları 32 bit uyumlu olan scite-4.1.4×86.rar eski sürümü dosyasını indirmeleri gerekmektedir.

Birçok kaynakta kurulumsuz halini size vererek kullanım zorluğu çekmemeniz ve daha rahat kullanmanız için sitede kurulumlu halini (Scite 4.1.4) size sunduk. İlerleyen sürümler kurulumsuz olabilir, ilk kullanıcılar sayfada kurulumlu olan SciTE Text Editor 4.1.4 eski sürümü indirerek rahatlıkla kurarak kurulum sonunda direk açabilirler. Eskisurumu.com sizin için en kolayı sunmaya kendisine her zaman prensip edinmiştir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

SciTE Text Editor 4.1.4

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.