Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 27 saniye

Yorum Yazın.

Scope eski ismi ile Periscope Android işletim sistemi için APK dosyasının eski sürümünü indirmek kullanmak isteyenler için sayfa içerisinde Scope hakkında bilgiyi, Scope eski sürümünü bularak indirebilirler.

Scope APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Scope APK 1.19 İndir Aralık 2017 24.4 MB.

Scope APK Hakkında

Scope uygulaması Android için canlı video yayınlanma uygulamasıdır. Twitter tarafından satın alınan ve geliştirilen Scope ücretsiz olarak Android kullanıcıları hizmetine sunulmaktadır. Ugulama için satın alma içermektedir.

Uygulamayı cep telefonunuza veya Android işletim sistemi ve kamera olan cihazlarından herhangi birine kurarak canlı videyo bağlantısını kurabilir, video paylaşımı yapabilirsiniz. Anlık video paylaşmak isteyenler duygularını anlaratak Androi cihazlarda rahatlamak isteyenler bu ücretsiz canlı video yayını yapma ve video paylaşım yapma Android uygulaması size göre olabilir!

Scope eski ismi Periscope. Twitter tarafından satın aldığında ülkemizde Periscope uygulamasının ismi değiştirerek Scope yapıldı.

Sayfa içerisinde uygulama için sürüm numarasını bulabilirsiniz. Ayrıca indirme boyutu ve yayınlanma tarihi de eski sürüm Scope için sunulmuştur.

Burada yer alan uygulama sadece Android cep telefonları, tabletler ve Android işletim sistemleri için eski sürümdür. Eğer işletim sisteminiz Android ise Scope APK eski sürümünü kullanabilirsiniz. Android işletim sistemi kullanmıyorsanız Windows için sadece BlueStacks programında kullanabilirsiniz. BlueStacks ile bilgisayarınızda Scope APK dosyasını BlueStacks programı ile açabilirsiniz.

Scope APK 1.19

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.