Scope APK Eski Sürüm İndir

Scope eski ismi ile Periscope Android işletim sistemi için APK dosyasının indirmek kullanmak isteyenler için sayfa içerisinde Scope hakkında bilgiyi ve Scope sürümlerini bularak indirebilirler.

Scope APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Scope APK 1.19 İndir Aralık 2017 24.4 MB
Scope APK 1.28.2.02 İndir Nisan 2020 22.3 MB

Scope APK Hakkında

Scope uygulaması Android için canlı video yayınlanma uygulamasıdır. Twitter tarafından satın alınan ve geliştirilen Scope ücretsiz olarak Android kullanıcıları hizmetine sunulmaktadır. Ugulama için satın alma içermektedir.

Uygulamayı cep telefonunuza veya Android işletim sistemi ve kamera olan cihazlarından herhangi birine kurarak canlı videyo bağlantısını kurabilir, video paylaşımı yapabilirsiniz. Anlık video paylaşmak isteyenler duygularını anlaratak Androi cihazlarda rahatlamak isteyenler bu ücretsiz canlı video yayını yapma ve video paylaşım yapma Android uygulaması size göre olabilir!

Scope eski ismi Periscope. Twitter tarafından satın aldığında ülkemizde Periscope uygulamasının ismi değiştirerek Scope yapıldı.

Sayfa içerisinde uygulama için sürüm numarasını bulabilirsiniz. Ayrıca indirme boyutu ve yayınlanma tarihi de eski sürüm Scope için sunulmuştur.

Burada yer alan uygulama sadece Android cep telefonları, tabletler ve Android işletim sistemleri için eski sürümdür. Eğer işletim sisteminiz Android ise Scope APK eski sürümünü kullanabilirsiniz. Android işletim sistemi kullanmıyorsanız Windows için sadece BlueStacks programında kullanabilirsiniz. BlueStacks ile bilgisayarınızda Scope APK dosyasını BlueStacks programı ile açabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Scope APK 1.19
Scope APK 1.28.2.02

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.