Yorum Yazın

SFX Compiler için indirme seçeneği sayfa içerisinde indirme link adresi kullanıcıların indirilmesi için sunulmuştur.

SFX Compiler Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
SFX Compiler 2.05 İndir Ekim 2006 1.9 MB.

SFX Compiler Hakkında

SFX Compiler, Uticasoft tarafından hazırlanmış olan Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz ücretsiz yazılımdır.

Program basit kurulum dosyaları hazırlanmak için üretilmiştir. Bir veriyi sıkıştırmak sadece yetmez. Özellikle program yapımcıları sıkıştırılmış veriyi kurulum dosyası haline getirmek ister. Birden fazla dosyayı birleştirerek exe haline getirebilir ve tek bir dosya üzerinden kurulum yapmasını sağlayabilirsiniz.

SFX için kendiniz liste oluşturabilir, SFX listeye ekleme yapabilir veya istediğinizi silebilirsiniz. Listeyi istediğiniz kadar yapabilmeniz birleştirmeniz mümkündür. Programcısınız ve kurulum dosyalarını nasıl oluşturacağınızı bilmiyor birden fazla dosyaları birleştirerek exe olarak kurulum dosyası oluşturmak istiyor, diğer kullanıcıları bu şekilde kurulum dosyası hazırlamak istiyorsanız bu yazılım işinizi görebilir.

Programı indirerek kurduğunuzda kısa yol menüleri oluşturmamaktadır. Programı çalıştırmak için Windows kurulu olduğunu sürücü içerisinde Program Files klasörüne ve SFX Compiler klasörü gitmeniz gerekmektedir. Windows 10 da dâhil olmak üzere tüm Windows işletim sistemleri 32 bit ve 64 bit için (aksi indirme linkinde belirtilmedikçe) çalışmaktadır.

Sayfa içerisinde programın eski sürümün numarası, indirme boyutu ve yayınlanma tarihi verilmiştir. Bu şekilde indirme yapmadan önce eski sürüm bilgilerini sayfa içerisinde bularak indirmenize karar verebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
SFX Compiler 2.05

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.