Yorum Yazın - 1 Yorum Var

Shadow Defender amacı bilgisayarda istenmeyen değişiklikleri engelleme ve şüpheli etkinliklerden korunma programıdır.

Shadow Defender Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Shadow Defender 1.4.0.680 İndir Nisan 2018 3.3 MB.

Shadow Defender Hakkında

Shadow Defender, deneme sürüm Shadow Defender tarafından sunulan güvenlik programıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Shadow Defender 1.4.0.680
Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Sadece 1 Yorum Var “Shadow Defender Eski Sürüm İndir”

  1. Shadow Defender 1.4.0.680 programı kurulumu bitirdikten sonra bilgisayarınızı tekrar başlatmanızı ister eğer başlatmazsanız program başlatana kadar açılır gibi olacaktır ama güvenlik programı olduğundan tam işlevini sağlamak amacı ile başlatmanız gereklidir, program açılmaz. Bir defa bilgisayarınızı başlatınız. Bu Shadow Defender 1.4.0.680 gözlemlenmiştir diğer eski sürümlerde olabilir.