SHAREit APK Eski Sürüm İndir

SHAREit Android için APK dosyasının eski sürümünü sayfa içerisinde bularak cep telefonunuz ve diğer Android cihazlarınız için kullanabilirsiniz.

SHAREit APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
SHAREit APK 4.0.18_ww İndir Ocak 2018 5.5 MB.

SHAREit APK Hakkında

SHAREit, Smart Media4U Technology Pte.Ltd. tarafından sunulan Android uygulaması ile farklı cihazlar arasında farklı formatlarda bulunan dosyalarını Android, iOS, Windows Phone ve Windows İşletim sistemleri arasında paylaşım yapabiliyorsunuz.

Program internet bağlantınız olmasa dahi size Bluetooth ile saniyede 20 MB kadar veri aktarımı yapabilmenize imkân sağlıyor. Fotoğraf, ses, uygulama gibi verilerin program ile rahatlıkla paylaşabiliyor ve program içerisinden bulunan oynatıcı ile hızlı ve akıcı ses ve video görüntülerini oynayabiliyorsunuz.

Alınan dosyaları görebilir, resim, video veya uygulamalar için grup paylaşımı yapabilir grup paylaşımlarını inceleyebilir, gönderme ve alma işlemini program içerisinde tek tuşla dokunarak yapabilir, istenmeyen paylaşımları temizleyebilir, uygulama yöneticisini kullanabilir veya bilgisayarınızı uygulama içerisinde SHAREit Android uygulaması için bağlayabilirsiniz.

Bilgisayar bağlantısı sırasında bilgisayarınızda uygulamaya izin vermeniz gerekmektedir. Bağlantı gerçekleştiğinde veri paylaşımını, veri aktarımını yine hızlı bir şekilde SHAREit ile bilgisayar arasında yapabilirsiniz.

Burada verilen SHAREit eski sürümü sadece Android işletim sistemi içindir. Android işletim sisteminizde eski sürüm SHAREit arıyorsanız indiriniz, sadece Android işletim sistemli tablet, cep telefonu veya diğer Android işletim sistemi kurulu cihazlar için çalışmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

SHAREit APK 4.0.18

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.