Yorum Yazın

ShareX programı özellikli ekran görüntüsü çekme ve kayıt ederek bilgisayara yüksek kalitede saklama programıdır.

ShareX Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
ShareX 12.2.0 İndir Haziran 2018 4.5 MB.
ShareX 12.4.1 İndir Şubat 2019 4.9 MB.
ShareX 13.6.1 İndir Eylül 2021 6.6 MB.

ShareX Hakkında

ShareX, ShareX Developers tarafından yazılmış olan ekran görüntüsü kayı etme programıdır ve ücretsiz bir ekran görüntüsü çekme ve resim olarak kayıt etme programıdır.

ShareX programı ile çekmiş olduğunuz ekran görüntüsünü diğer popüler resim sitelerinde paylaşarak çevrim içi resim atma imkanını bulabilirsiniz. Bir arkadaşınıza ekranın görüntüsü çekecek ve ona gönderecekseniz bu iş ShareX ile pratik bir şekilde olacak demektir. Ekranı ShareX ile çekersiniz ve paylaşamak istediğiniz siteyi program içerisinde seçerek site adresini arkadaşına iletmeniz yeterlidir.

Buradan da tek bir program üzerinde başka, başka bir programları sitelere girmeden resim paylaşma imkanı olduğunu anladınız. Program sabit görüntü çekme yanında size hareketli yani .gif uzantılı resim çekme imkanı da sağlıyor.

Çalışmalarınız kayıt etmeden önce programın sağ tarafından büyükçe görebilirsiniz. Özellikle hareketli resim yapanlar için yararlı olan bu özellik sürekli kayıt et kontrol et derdinden de size kuratarak resmi test etme imkanını size verecektir.

Resimleri birleştirerek kısa boyutlara sahip .gif uzantılı resimleri yapabilir yine bunu paylaşabilir veya projeleriniz olarak saklayabilirsiniz. ShareX ücretsiz ve kaliteli kolay resim çekme imkanı sunan popüler yazılımlar arasındadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
ShareX 12.2.0
ShareX 13.6.1

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.