ShareX Eski Sürüm İndir

ShareX programı özellikli ekran görüntüsü çekme ve kayıt ederek bilgisayara yüksek kalitede saklama programıdır.

ShareX Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
ShareX 12.2.0 İndirHaziran 20184.5 MB
ShareX 12.4.1 İndirŞubat 20194.9 MB
ShareX 13.6.1 İndirEylül 20216.6 MB

ShareX Hakkında

ShareX, ShareX Developers tarafından yazılmış olan ekran görüntüsü kayı etme programıdır ve ücretsiz bir ekran görüntüsü çekme ve resim olarak kayıt etme programıdır.

ShareX programı ile çekmiş olduğunuz ekran görüntüsünü diğer popüler resim sitelerinde paylaşarak çevrim içi resim atma imkanını bulabilirsiniz. Bir arkadaşınıza ekranın görüntüsü çekecek ve ona gönderecekseniz bu iş ShareX ile pratik bir şekilde olacak demektir. Ekranı ShareX ile çekersiniz ve paylaşamak istediğiniz siteyi program içerisinde seçerek site adresini arkadaşına iletmeniz yeterlidir.

Buradan da tek bir program üzerinde başka, başka bir programları sitelere girmeden resim paylaşma imkanı olduğunu anladınız. Program sabit görüntü çekme yanında size hareketli yani .gif uzantılı resim çekme imkanı da sağlıyor.

Çalışmalarınız kayıt etmeden önce programın sağ tarafından büyükçe görebilirsiniz. Özellikle hareketli resim yapanlar için yararlı olan bu özellik sürekli kayıt et kontrol et derdinden de size kuratarak resmi test etme imkanını size verecektir.

Resimleri birleştirerek kısa boyutlara sahip .gif uzantılı resimleri yapabilir yine bunu paylaşabilir veya projeleriniz olarak saklayabilirsiniz. ShareX ücretsiz ve kaliteli kolay resim çekme imkanı sunan popüler yazılımlar arasındadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

ShareX 12.2.0
ShareX 13.6.1

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.