Yorum Yazın

ShutDown PC, bilgisayar kapatma ayarı ve veri izleme programını sayfa içerisinde Windows işletim sistemi için indirebilirsiniz.

ShutDown PC Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
ShutDown PC 2.5.6.0 İndir Ocak 2016 5.5 MB.

ShutDown PC Hakkında

ShutDown PC, Rentanadviser tarafından yapılan ücretsiz bilgisayar kapatma ayarları ve internet gelen giden veri, işlemci hızı, diskten okuma, diske yazma verilerini size göstermektedir.

Saat olarak kullanılabilir, uzaktan bilgisayarı kapatabilir, kapatmaya zorla, yeniden başlat, yeniden başlatmaya zorla, uyku modlarından derin uyku, normal uyku moduna geçme.

Alarm, geri sayım aracı yani kronometre, indirme hızınız düşük olduğunda uyarılma, yükleme hızı düştüğünde uyarı, işlemci boşa düştüğünde uyarı, disk okuma hızı düştüğünde uyarma, bilgisayar boşta kaldığından uyarma, işlem öncesi uyarma ve alarm süresi belirleme gibi özellikleri sahiptir.

Sayfa içerisinde ShutDown PC eski sürüm numarasını, indirme boyutunu ve yayınlanma tarihi eski sürüm tarihini görebilirsiniz. İndirmek istediğiniz eski sürüm üzerine dokunarak indirmek yapabilir, indirme link ekranında 32 bit Windows işletim sitemi veya 64 bit Windows işletim sistemi yazmıyorsa her iki bit içinde indirerek, kurabilir ve bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Sadece bilgisayarı kapatma yeterli görmeyen yapımcı, alarm, saat, uyarı sistemlerini de düşünerek analiz etme imkanı sunması programı çekici hale getirmektedir. Programın tamamen ücretsiz olup kullanımda hiçbir kısıtlama yoktur. Türkçe dil dâhil birçok dilde kullanılabilir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
ShutDown PC 2.5.6.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.