Yorum Yazın

Web sitesi sahiplerinin sitenin çalışma durumunu gün içerisinde inceleyerek kayıt altına almalarını sağlayan SiteMonitor eski sürümünü sayfa içerisinde indirebilirsiniz.

SiteMonitor Lite Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
SiteMonitor Lite 2.14 İndir Nisan 2018 805 KB.

SiteMonitor Lite Hakkında

Ste sahiplerinin siteyi gün içerisinde sitenizi takip ederek (ping atarak) sitenizin doğru olarak çalıştığını ping süresini ve aşırı yavaşlama ve açılmaması durumdan size bildirmesini sağlayan ücretsiz Windows yazılımıdır. Bu programı kullanabilmeniz için bilgisayarınızda önceden .NET Framework 4 ve üzeri eski sürüm kurulu olması gereklidir. Bilgisayarınızda kurulu değilse siteden .NET Framework eski sürüm indir sayfasından indirerek eski sürümünü kurabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

SiteMonitor Lite 2.14

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.