Skype APK Eski Sürüm İndir

İletişim araçlarından olan Skype Android (APK) ile Android cihazın için Skype ile iletişim kurabilirsiniz.

Skype APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Skype APK 2.9.0.315 İndir Bilinmiyor 13.9 MB
Skype APK 3.2.0.6673 İndir Bilinmiyor 14.7 MB
Skype APK 5.4 İndir Kasım 2017 25.1 MB
Skype APK 8.51.0.80 İndir Eylül 2019 31.6 MB

Skype APK Hakkında

Skype ile arkadaşlarınızla mobil veya diğer Android cihazlar ile iletişim sağlayın, mesaj gönderin, resim ve video atın arkadaş ekleyin onlarla mobil ve diğer Android cihazınız ile sürekli iletişim halinde kalın.

Skype Android uygulaması Microsoft tarafından sunulan ve geliştirilen ücretsiz Android uygulamasıdır. Cihazınızda arkadaşınızı ekledikten ve size kabul ettikten sonra iletişime geçebilirsiniz. Sayfada verilen Skype Android eski sürümlerinden istediğinizi veya tümünü indirerek eski sürüm ihtiyacınızı Android cep telefonuz için karşılabilirsiniz.

Veri gönderimi yapabilir istemediğiniz kişileri cihazınızda engelleyebilir, rahatsız edilmeniz durumda kötü bildirim yaparak engelleyebilirsiniz. Görüntülü sohbet yapabilme imkânı da Skype Android ile size sunulmaktadır. İstediğiniz kişi ile karşılıklı kamera açarak sesli ve görüntülü iletişim sağlayın. Bunların hepsi Microsoft Skpye ile mümkün ve ücretsizdir.

Skype Android cihazlarından kullanmak ve eski sürümü arayanlar için sayfamızda Skype APK eski sürümleri yer verilmiştir. Burada yer alan tüm eski sürümler sadece Android (APK) cihazlarda çalışmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Skype-APK-2.9.0.315
Skype APK 3.2.0.6673
Skype APK 8.51.0.80

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

3 Yorum

 1. Moderatör 21 Eylül 2019

  Skype Android eski sürümleri önceden indirme sitelerinden verilmekteydi. İndirme sitelerinde yaşanan sorunlardan dolayı özellikle yavaş indirme ve indirme limitinden dolayı birçok kullanıcı indirmede zorluk yaşadığı tarafımızdan gözlemlenmiştir.

  Sitede verilen tüm Skype .apk dosyaları sitenin (eskisurumu.com) kendi sunucusuna yüklenmiştir. Sunucudan daha hızlı ve limit sorun olmadan rahatlıkla indirebilirsiniz.

  Skype Android eski sürümleri sayfadan indirirken sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz, indirme veya yükleme sırasında sorun yaşarsanız buradan her zaman bize bildirebilirsiniz.

 2. Aylin Boğan 6 Temmuz 2018

  Samsung cep telefonu kullananlar 3.2.0.6673 eski sürümü indirebilirler. Bu eski sürüm sıkıntısız çalışıyor.

  1. Moderatör 8 Temmuz 2018

   Aylin Hanım bilgilendirme için teşekkürler. Samsung APK çalıştıran tüm cep telefonlarında sayfa içerisinde yer alan sürümler sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu ufak ekleme kullanıcıların daha iyi bilgilendirmesi için yazılmıştır. Tekrar teşekkür ederiz.