Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 40 saniye

Yorum Yazın - 3 Yorum Var.

İletişim araçlarından olan Skype Android (APK) ile Android cihazın için Skype ile iletişim kurabilirsiniz.

Skype APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Skype APK 2.9.0.315 İndirBilinmiyor13.9 MB.
Skype APK 3.2.0.6673 İndirBilinmiyor14.7 MB.
Skype APK 5.4 İndirKasım 201725.1 MB.
Skype APK 8.51.0.80 İndirEylül 201931.6 MB.

Skype APK Hakkında

Skype ile arkadaşlarınızla mobil veya diğer Android cihazlar ile iletişim sağlayın, mesaj gönderin, resim ve video atın arkadaş ekleyin onlarla mobil ve diğer Android cihazınız ile sürekli iletişim halinde kalın.

Skype Android uygulaması Microsoft tarafından sunulan ve geliştirilen ücretsiz Android uygulamasıdır. Cihazınızda arkadaşınızı ekledikten ve size kabul ettikten sonra iletişime geçebilirsiniz. Sayfada verilen Skype Android eski sürümlerinden istediğinizi veya tümünü indirerek eski sürüm ihtiyacınızı Android cep telefonuz için karşılabilirsiniz.

Veri gönderimi yapabilir istemediğiniz kişileri cihazınızda engelleyebilir, rahatsız edilmeniz durumda kötü bildirim yaparak engelleyebilirsiniz. Görüntülü sohbet yapabilme imkânı da Skype Android ile size sunulmaktadır. İstediğiniz kişi ile karşılıklı kamera açarak sesli ve görüntülü iletişim sağlayın. Bunların hepsi Microsoft Skpye ile mümkün ve ücretsizdir.

Skype Android cihazlarından kullanmak ve eski sürümü arayanlar için sayfamızda Skype APK eski sürümleri yer verilmiştir. Burada yer alan tüm eski sürümler sadece Android (APK) cihazlarda çalışmaktadır.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Skype-APK-2.9.0.315
Skype APK 3.2.0.6673
Skype APK 8.51.0.80

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

3 Yorum Var “Skype APK Eski Sürüm İndir”

  1. Skype Android eski sürümleri önceden indirme sitelerinden verilmekteydi. İndirme sitelerinde yaşanan sorunlardan dolayı özellikle yavaş indirme ve indirme limitinden dolayı birçok kullanıcı indirmede zorluk yaşadığı tarafımızdan gözlemlenmiştir.

    Sitede verilen tüm Skype .apk dosyaları sitenin (eskisurumu.com) kendi sunucusuna yüklenmiştir. Sunucudan daha hızlı ve limit sorun olmadan rahatlıkla indirebilirsiniz.

    Skype Android eski sürümleri sayfadan indirirken sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz, indirme veya yükleme sırasında sorun yaşarsanız buradan her zaman bize bildirebilirsiniz.

  2. Samsung cep telefonu kullananlar 3.2.0.6673 eski sürümü indirebilirler sıkıntısız çalışıyor.

    1. Aylin Hanım bilgilendirme için teşekkürler. Samsung APK çalıştıran tüm cep telefonlarında sayfa içerisinde yer alan sürümler sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu ufak ekleme kullanıcıların daha iyi bilgilendirmesi için yazılmıştır. Tekrar teşekkür ederiz.