Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 49 saniye

Yorum Yazın - 2 Yorum Var.

İletişim araçlarından olan Skype Android (APK) için eski sürümlerini sitede bularak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Skype APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Skype APK 2.9.0.315 İndir Bilinmiyor 13.8 MB.
Skype APK 3.2.0.6673 İndir Bilinmiyor 14.7 MB.
Skype APK 5.4 İndir Kasım 2017 25 MB.

Skype APK Hakkında

Skype ile arkadaşlarınızla mobil veya diğer Android cihazlar ile iletişim sağlayın, mesaj gönderin, resim ve video atın arkadaş ekleyin onlarla mobil ve diğer Android cihazınız ile sürekli iletişim halinde kalın.

Skype Android uygulaması Microsoft tarafından sunulan ve geliştirilen ücretsiz Android uygulamasıdır. Cihazınızda arkadaşınızı ekledikten ve size kabul ettikten sonra iletişime geçebilir.

Veri gönderimi yapabilir istemediğiniz kişileri cihazınızda engelleyebilir, rahatsız edilmeniz durumda kötü bildirim yaparak engelleyebilirsiniz. Görüntülü sohbet yapabilme imkânı da Skype Android ile size sunulmaktadır. İstediğiniz kişi ile karşılıklı kamera açarak sesli ve görüntülü iletişim sağlayın. Bunların hepsi Microsoft Skpye ile mümkün ve ücretsizdir.

Skype Android cihazlarından kullanmak ve eski sürümü arayanlar için sayfamızda Skype APK eski sürümleri yer verilmiştir. Burada yer alan tüm eski sürümler sadece Android (APK) cihazlarda çalışmaktadır. Eğer işletim sisteminiz Android ise burada ki eski versiyonlardan istediğinize dokunarak eski sürümü indirebilir ve cihazınızda çalıştırabilirsiniz.

Eğer Skype eski sürümünü Windows için arıyorsanız bu sayfada ki eski sürümleri indirmeyin sitede “Skype Windows Eski Sürüm İndir” için olan sayfaya giderek orada yer alan eski sürümleri indirmeniz gerekmektedir.

Skype APK 2.9.0.315 Eski Sürüm Görünümü
Skype APK 3.2.0.6673 Eski Sürüm Görünümü
Skype APK 5.4 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

  • Samsung cep telefonu kullananlar 3.2.0.6673 eski sürümü indirebilirler sıkıntısız çalışıyor.

    • Aylin Hanım bilgilendirme için teşekkürler. Samsung APK çalıştıran tüm cep telefonlarında sayfa içerisinde yer alan sürümler sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu ufak ekleme kullanıcıların daha iyi bilgilendirmesi için yazılmıştır. Tekrar teşekkür ederiz.