Sleipnir Eski Sürüm İndir

Sleipnir internet tarayıcısı web site gezgin yazılımıdır.

Sleipnir Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Sleipnir 6.4.13 İndirAğustos 202193.4 MB
Sleipnir 6.4.16 İndirŞubat 202297.1 MB

Sleipnir Hakkında

Sleipnir, Fenrir Inc. tarafından sunulan ücretsiz internet tarayıcı programıdır. Sleipnir İnternet Explorer alt yasını kullanmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Sleipnir 6.4.13
Sleipnir 6.4.16

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

1 Yorum veya Soru Var

  1. Zekeriya Gür 26 Şubat 2022

    Tavsiye edeceğim değil de tavsiye etmeyeceğim internet tarayıcısını sorsanız ilk sırada bunu söylerdim. Renk uyumu yok ve sayfayı yavaş açıyor. Sanırım neden taviye etmediğim hakkıdan görüşlerim yeterli oldu.