SlimBoat Eski Sürüm İndir

SlimBoat internet tarayıcısı için Windows işletim sisteminize indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

SlimBoat Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
SlimBoat 1.1.54 İndir Şubat 2015 11.6 MB

SlimBoat Hakkında

SlimBoat internet tarayıcısı FlashPeak Inc. tarafından hazırlanmış ücretsiz internet gezgini programıdır. Türkçe dil seçimi de dâhil birçok dilde kullanılan SlimBoat, hızlı gezinti ve indirme, akıllı form doldurma, kendine ait indirme yöneticisi penceresi, reklam engelleme ve dikkat dağıtıcı özelliliği kullanma.

Hızlı arama, web sayfası çevirme, popup engelleyici, web servisi entegrasyonu, sosyal ağ entegrasyonu, arama motorunu istediğiniz arama motoru seçerek aratma imkânı, hava durum göstergesi, birden fazla sekme açarak sekmeler arasında hızlı dolaşabilme, klavye tuşları ile yönetebilme, yer imi ekleme, düzeltme ve silme, sık girilen siteleri görme, PDF dosyalarını açabilme.

SSL sitelere uyumlu olarak çalışabilme, ekran çözünürlüğünde göre tarayıcının çalışma özelliği özellikle büyük ekran çözünürlüğünde çalışanlar için görüntü kaynı olmadan metin ve görüntü ayarlaması yapabilmektedir. Site içerisinde bulunan eski sürüm için sürüm numarası, indirme için gerekli boyut ve yayınlanma tarihi verilmiştir. İndirme için sürümün üzerine dokunmanız yeterlidir.

Tarayıcı sıfırlanabilir yani fabrika ilk haline menüde araçlar sekmesinden döndürebilirsiniz. Program kurulumunda İngilizce olarak kurarsınız. Menüden dil seçiminde Turkish seçimi yaptığınızda SlimBoat internet tarayıcısı tamamen Türkçe olacaktır. Bu tarayıcı eski sürümü içerdiğinden birçok internet sitesinde açma sorunu yaşabilirsiniz.

Çok kullanılan bir tarayıcı değildir. Eğer iyi bir tarayıcı arıyorsanız başka tarayıcıları kullanmanızı öneririz, önceden kullanarak eski sürümünü arayanların kullanacağı bir tarayıcıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

SlimBoat 1.1.54

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.