SlimBoat Eski Sürüm İndir

SlimBoat internet tarayıcısı için Windows işletim sisteminize indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

SlimBoat Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
SlimBoat 1.1.54 İndir Şubat 2015 11.6 MB.

SlimBoat Hakkında

SlimBoat internet tarayıcısı FlashPeak Inc. tarafından hazırlanmış ücretsiz internet gezgini programıdır. Türkçe dil seçimi de dâhil birçok dilde kullanılan SlimBoat, hızlı gezinti ve indirme, akıllı form doldurma, kendine ait indirme yöneticisi penceresi, reklam engelleme ve dikkat dağıtıcı özelliliği kullanma.

Hızlı arama, web sayfası çevirme, popup engelleyici, web servisi entegrasyonu, sosyal ağ entegrasyonu, arama motorunu istediğiniz arama motoru seçerek aratma imkânı, hava durum göstergesi, birden fazla sekme açarak sekmeler arasında hızlı dolaşabilme, klavye tuşları ile yönetebilme, yer imi ekleme, düzeltme ve silme, sık girilen siteleri görme, PDF dosyalarını açabilme.

SSL sitelere uyumlu olarak çalışabilme, ekran çözünürlüğünde göre tarayıcının çalışma özelliği özellikle büyük ekran çözünürlüğünde çalışanlar için görüntü kaynı olmadan metin ve görüntü ayarlaması yapabilmektedir. Site içerisinde bulunan eski sürüm için sürüm numarası, indirme için gerekli boyut ve yayınlanma tarihi verilmiştir. İndirme için sürümün üzerine dokunmanız yeterlidir.

Tarayıcı sıfırlanabilir yani fabrika ilk haline menüde araçlar sekmesinden döndürebilirsiniz. Program kurulumunda İngilizce olarak kurarsınız. Menüden dil seçiminde Turkish seçimi yaptığınızda SlimBoat internet tarayıcısı tamamen Türkçe olacaktır. Bu tarayıcı eski sürümü içerdiğinden birçok internet sitesinde açma sorunu yaşabilirsiniz.

Çok kullanılan bir tarayıcı değildir. Eğer iyi bir tarayıcı arıyorsanız başka tarayıcıları kullanmanızı öneririz, önceden kullanarak eski sürümünü arayanların kullanacağı bir tarayıcıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız…
SlimBoat 1.1.54

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.