Snapchat APK Eski Sürüm İndir

Snapchat Android işletim sistemi için fotoğraf efekt oluşturma uygulamasıdır.

Snapchat APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Snapchat APK 3.0.1 İndirBilinmiyor5.1 MB
Snapchat APK 5.0.34.6 İndirBilinmiyor8.2 MB
Snapchat APK 10.23.6.0 İndirAralık 201762.3 MB
Snapchat APK 10.63.5.0 İndirAğustos 201960.7 MB
Snapchat APK 11.68.0.37 İndirMart 202286.9 MB

Snapchat APK Hakkında

Snapchat yeni bir sosyal ağ macerası sizleri bekliyor. Snapchat ile çektiğiniz resimlerin üzerinden yazı yazabilir, komik efektler ekleyebilir ve bunları mobil cihazınızda ya da diğer Android cihazınızda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Anlık olarak mesajlaşabileceğiniz uygulama içerisinde video paylaşma ve resim ve videolara diğer kullanıcıların yorum yapma imkânı da bulunmaktadır.

Uygulamayı çalıştırmak için önceden uygulamaya kayıt olmuş olmanız veya yeni kayıt olmanız gerekmektedir. Uygulama da kayıt olma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu zorunluluk tüm Snapchat eski sürümleri için geçerlidir.

Ayrıca Android cihazınızın resim, video ve görüntü alabilmeniz için mobil cihazınız veya diğer tablet gibi cihazlarınızda kameranızın olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde Android için olan Snapchat eski sürümünün sürüm numarası, sürüm yayın tarihi ve indirme boyutu verildi. İndirmek istediğiniz sürüme dokunarak Android mobil veya diğer cihazlarınıza indiriniz ve kullanınız.

Uygulama Snap Inc tarafından geliştirilen ücretsiz fakat reklâm ve uygulama içi satın alma içermektedir. İndirmiş olduğunuz APK dosyasına kurulum sırasında izin vermelisiniz. Burada bulunan eski sürüm sadece Android işletim sisteminde çalışmaktadır. Diğer işletim sistemlerinden uygulamayı çalıştıramazsınız ve kullanamazsınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Snapchat APK 3.0.1
Snapchat APK 10.23.6.0
Snapchat APK 10.63.5.0
Snapchat APK 11.68.0.37

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum veya Soru Var

 1. Sinem Tatlı 29 Ocak 2022

  Snapchat seviyorum. Yüzüme değişik değişik efektler yapıp beni daha şirin gösteriyor. Bende arkadaşlara hava yapıyorum tabi aramızda kalsın. :)P

 2. Dilara Çiçek 14 Şubat 2018

  Snapchat Şubat 2018 için çıkardığı güncelleme karışık önceki daha iyiydi. Önceki sürüme geçmek isteyenlere 10.23.6.0 sürümünü yüklemelerini tavsiye ederim. Bu sürüm yeni çıkan güncellemeden önceki eski sürümüdür.