Yorum Yazın - 1 Yorum Var

Snapchat Android işletim sistemi için fotoğraf efekt oluşturma uygulamasıdır.

Snapchat APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Snapchat APK 3.0.1 İndir Bilinmiyor 5.1 MB.
Snapchat APK 5.0.34.6 İndir Bilinmiyor 8.2 MB.
Snapchat APK 10.23.6.0 İndir Aralık 2017 62.3 MB.
Snapchat APK 10.63.5.0 İndir Ağustos 2019 60.7 MB.

Snapchat APK Hakkında

Snapchat yeni bir sosyal ağ macerası sizleri bekliyor. Snapchat ile çektiğiniz resimlerin üzerinden yazı yazabilir, komik efektler ekleyebilir ve bunları mobil cihazınızda ya da diğer Android cihazınızda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Anlık olarak mesajlaşabileceğiniz uygulama içerisinde video paylaşma ve resim ve videolara diğer kullanıcıların yorum yapma imkânı da bulunmaktadır.

Uygulamayı çalıştırmak için önceden uygulamaya kayıt olmuş olmanız veya yeni kayıt olmanız gerekmektedir. Uygulama da kayıt olma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu zorunluluk tüm Snapchat eski sürümleri için geçerlidir.

Ayrıca Android cihazınızın resim, video ve görüntü alabilmeniz için mobil cihazınız veya diğer tablet gibi cihazlarınızda kameranızın olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde Android için olan Snapchat eski sürümünün sürüm numarası, sürüm yayın tarihi ve indirme boyutu verildi. İndirmek istediğiniz sürüme dokunarak Android mobil veya diğer cihazlarınıza indiriniz ve kullanınız.

Uygulama Snap Inc tarafından geliştirilen ücretsiz fakat reklâm ve uygulama içi satın alma içermektedir. İndirmiş olduğunuz APK dosyasına kurulum sırasında izin vermelisiniz. Burada bulunan eski sürüm sadece Android işletim sisteminde çalışmaktadır. Diğer işletim sistemlerinden uygulamayı çalıştıramazsınız ve kullanamazsınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Snapchat APK 3.0.1
Snapchat APK 10.23.6.0
Snapchat APK 10.63.5.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Sadece 1 Yorum Var “Snapchat APK Eski Sürüm İndir”

  1. Snapchat Şubat 2018 için çıkardığı güncelleme karışık önceki daha iyiydi. Önceki sürüme geçmek isteyenlere 10.23.6.0 sürümünü yüklemelerini tavsiye ederim. Bu sürüm yeni çıkan güncellemeden önceki eski sürümüdür.