SNG Games Çanak Okey – İnternetsiz APK Eski Sürüm İndir

Çanak okey oyununu internetsiz olarak Android cihazınızda oynayabilirsiniz.

SNG Games Çanak Okey – İnternetsiz APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
SNG Games Çanak Okey – İnternetsiz APK 1.9 İndir Kasım 2019 37.6 MB

SNG Games Çanak Okey – İnternetsiz APK Hakkında

Çanak Okey – İnternetsiz, SNG Games tarafından yazılan internetsiz olarak Çanak okey ve çanak kırmalı okey oynyabileceğiniz reklam ve uygulama için satın alma içeren Android uygulamasıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

SNG Games Çanak Okey – İnternetsiz APK 1.9

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Barış Uluöz 16 Haziran 2023

  Önceki oyunu istiyorum. Yeni oyunu istemiyorum. Önceki oyunu neden yükleyemiyorum?

  1. Moderatör 2 Temmuz 2023

   Selam Barış Bey sitede ki tüm indirmeler eski sürümdür. Yayın tarihi alanından hangi tarihte yayınlandığını görebilirsiniz.