Yorum Yazın

SoftPerfect Network Scanner ile Windows işletim sisteminizde IP, SNMP ve NetBIOS taraması yapabilir bu ağları izleyebilirsiniz.

SoftPerfect Network Scanner Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
SoftPerfect Network Scanner 7.2.4 İndir Temmuz 2019 6 MB.
SoftPerfect Network Scanner 7.2.8 İndir Nisan 2020 6.7 MB.
SoftPerfect Network Scanner 7.3 İndir Aralık 2020 7.3 MB.

SoftPerfect Network Scanner Hakkında

SoftPerfect Network Scanner, deneme sürümü ağ için IP, SNMP ve NetBIOS taraması yapabileceğiniz derinlmesine bilgisayar güvenliği de dahil inceleme yapabileceğiniz Windows yardımcı ağ aracıdır. Program ile ping atabilir, ağ açıklarını görebilir ve kapatabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

SoftPerfect Network Scanner 7.2.4
SoftPerfect Network Scanner 7.2.8
SoftPerfect Network Scanner 7.3

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.