Yorum Yazın

SpiderOak ONE APK, ile Android işletim sisteminizden yedekleme işlemi yapabilirsiniz.

SpiderOak ONE APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
SpiderOak ONE APK 3.3.0 İndir Ağustos 2015 1.7 MB.
SpiderOak ONE APK 3.5.0 İndir Aralık 2016 2.2 MB.
SpiderOak ONE APK 3.6.1 İndir Kasım 2018 1.6 MB.

SpiderOak ONE APK Hakkında

SpiderOak ONE APK, SpiderOak, Inc. tarafından Android işletim sistemi için ücretsiz yedekleme programıdır. Bu uygulama ile bilgisayarınızdan yedeklemiş olduğunuz verilere Android işletim sistemi için ulaşabilir.

Bağlantı paylaşımı yaparak verilerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilir, yedeklemeleri salt okunuz olarak değiştirebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

SpiderOak ONE APK 3.6.1

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.