Yorum Yazın.

SpiderOak ONE APK, ile Android işletim sisteminizden yedekleme işlemi yapabilirsiniz.

SpiderOak ONE APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
SpiderOak ONE APK 3.3.0 İndirAğustos 20151.7 MB.
SpiderOak ONE APK 3.5.0 İndirAralık 20162.2 MB.
SpiderOak ONE APK 3.6.1 İndirKasım 20181.6 MB.

SpiderOak ONE APK Hakkında

SpiderOak ONE APK, SpiderOak, Inc. tarafından Android işletim sistemi için ücretsiz yedekleme programıdır. Bu uygulama ile bilgisayarınızdan yedeklemiş olduğunuz verilere Andorid işletim sistemi için ulaşabilir.

Bağlantı paylaşımı yaparak verilerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilir, yedeklemeleri salt okunuz olarak değiştirebilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

SpiderOak ONE APK 3.6.1

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.