Yorum Yazın

SplitCam, Windows için bilgisayarınıza indirerek bilgisayarınızda kullanın.

SplitCam Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
SplitCam 5.4.4.3 İndir Ekim 2011 49.3 MB.
SplitCam 8.1.4.1 İndir Şubat 2018 96 MB.
SplitCam 10.3.42 beta İndir Nisan 2020 73.9 MB.

SplitCam Hakkında

SplitCam, SplitCam firması tarafından yazılan tamamen ücretsiz olarak Windows işletim sisteminizde kullanabileceğiniz bilgisayar yazılımıdır.

SplitCam amacı birçok yazılım veya diğer uygulamalarda aynı anda birden çok web kamerasını açabilme imkânı sunar. Windows işletim sisteminde ne yazık ki bir web kamerası bir program veya internet sitesi için açıkken başka bir uygulama veya internet sitesinde açmaya çalıştığınızda web kamerası kullanıyor uyarısı ile ve tek bir uygulamada web kamerasını açmak, diğerlerini ise kapatmak zorunda kalırsınız.

İşte bu durumda yapmanız gereken sadece SplitCam kurmanız ve programı başlatmanız olacaktır. SplitCam açıkken istediğiniz kadar web kamerası isteği duyan uygulama, yazılım veya internet sitesinde istediğiniz kadar kameranızı açabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken bir durum var. Program sadece birden çok uygulamada açmanıza yarar görüntü ne ise o anda açık olan tüm uygulamalara veya internet sitesine o anki görüntüyü verir. Görüntü değişmez web kameradan akış nasıl gerçekleşirse o şekilde canlı olarak açık olan uygulama veya internet tarayıcısına o görüntüyü aynen canlı bir şekilde yansıtacaktır.

Not: SplitCam 5.4.4.3 eski sürümü bazı koruma programları tarafından virüs uyarısı verdiğinden dolayı sitede yayına alınmamıştır. Sayfada verilen diğer eski sürümler tüm programlar gibi temizdir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
SplitCam 5.4.4.3
SplitCam 8.1.4.1
SplitCam 10.3.42 beta
Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.