SplitCam Eski Sürüm İndir

SplitCam, Windows için bilgisayarınıza indirerek bilgisayarınızda kullanın.

SplitCam Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
SplitCam 5.4.4.3 İndir Ekim 2011 49.3 MB
SplitCam 8.1.4.1 İndir Şubat 2018 96 MB
SplitCam 10.3.42 beta İndir Nisan 2020 73.9 MB

SplitCam Hakkında

SplitCam, SplitCam firması tarafından yazılan tamamen ücretsiz olarak Windows işletim sisteminizde kullanabileceğiniz bilgisayar yazılımıdır.

SplitCam amacı birçok yazılım veya diğer uygulamalarda aynı anda birden çok web kamerasını açabilme imkânı sunar. Windows işletim sisteminde ne yazık ki bir web kamerası bir program veya internet sitesi için açıkken başka bir uygulama veya internet sitesinde açmaya çalıştığınızda web kamerası kullanıyor uyarısı ile ve tek bir uygulamada web kamerasını açmak, diğerlerini ise kapatmak zorunda kalırsınız.

İşte bu durumda yapmanız gereken sadece SplitCam kurmanız ve programı başlatmanız olacaktır. SplitCam açıkken istediğiniz kadar web kamerası isteği duyan uygulama, yazılım veya internet sitesinde istediğiniz kadar kameranızı açabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken bir durum var. Program sadece birden çok uygulamada açmanıza yarar görüntü ne ise o anda açık olan tüm uygulamalara veya internet sitesine o anki görüntüyü verir. Görüntü değişmez web kameradan akış nasıl gerçekleşirse o şekilde canlı olarak açık olan uygulama veya internet tarayıcısına o görüntüyü aynen canlı bir şekilde yansıtacaktır.

Not: SplitCam 5.4.4.3 eski sürümü bazı koruma programları tarafından virüs uyarısı verdiğinden dolayı sitede yayına alınmamıştır. Sayfada verilen diğer eski sürümler tüm programlar gibi temizdir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

SplitCam 5.4.4.3
SplitCam 8.1.4.1
SplitCam 10.3.42 beta

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.