Spotify APK Eski Sürüm İndir

Spotify ile binlerce müziği Android cihazında dinleyin.

Spotify APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Spotify APK 8.6.52.911 İndir Ağustos 2021 40.4 MB
Spotify APK 8.7.44.968 İndir Haziran 2022 70.2 MB
Spotify APK 8.7.92.521 İndir Aralık 2022 69.3 MB
Spotify APK 8.8.50.466 İndir Haziran 2023 76.3 MB

Spotify APK Hakkında

Spotify APK, Spotify AB tarafından sunulan üyelik ve kayıt ücreti ile Android cihazlar için yasal müzik dinleme uygulamasıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Spotify APK 8.6.52.911

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Hasan Çöl 13 Temmuz 2022

  Eski sürümü üzerine mi yükleyeceğim?

  1. Moderatör 13 Temmuz 2022

   Selam Hasan Bey eski sürümü üzerine yüklediğinizde uyarı verir ve kuramaya bilirsiniz. Güncel sürümünü silerek eski sürümünü yüklemenizi öneririz.