Yorum Yazın.

Steam programı ile oyun indirebilir, oyun market özelliği sayesinden oyunları satın alarak bilgisayarınızda lisanslı oyunları oynayabilirsiniz.

Steam Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Steam 2.10.91.91 İndir Ağustos 2016 1.4 MB.
Steam 2018.05.22 İndir Mayıs 2018 1.5 MB.

Steam Hakkında

Steam ile bilgisayarınıza oyunlar indirebilirsiniz. Steam bir çok oyunun bir araya getirildiği bir oyun platformudur. Bu yazılım ile ücretli veya ücretsiz oyunları bilgisayarınıza indirerek oynayabiliyorsunuz.

Özellikle popüler oyunların yer aldığı Steam ücretli veya ücretsiz bir çok oyun sizlere sunmaktadır. Steam ile alınan veya ücretsiz olarak bilgisayara yüklenen tüm oyunlar orijinal oyunlardır bu yüzden kurulduğu andan günümüze kısa bir sürede popülerliğini artırmıştır.

İçerisinde binlerce oyun yer almaktadır. Farklı, farklı oyunlar bu şekilde geniş bir oyun yelpazesi sizi Steam ile bekliyor.

İndireceğiniz bu eski sürüm yazımları Valve Corporation tarafından geliştirilmiş ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcıların kullanımına sunulmuştur. Burada bir duruma da dikkat çekmek istiyoruz. Steam yazılımını kullanmak ücretsiz Steam içerisinde sunulan ücretli oyunlar sadece ücretlidir. Yazılımı kullanmak ve bilgisayarınıza indirerek kullanmak ücretsiz, içerisinde bulunan ücretli oyunlar ücretli.

Burada bulunan eski sürüm Windows işletim sistemi için olup Windows 10 da dahil olmak üzere tüm Winows işletim sistemi uyumlu olarak çalışmaktadır. Siteden istediğiniz eski sürümü bilgisayarınıza indirerek kullanın. Site üzerinde yazılımların sürüm numarası, yayın tarihleri ve indirme boyutlarına yer verilmiştir. Bu şekilde indireceğiniz Steam eski sürüm hakkında bilgi sahibi olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Steam 2.10.91.91
Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.