Steam Eski Sürüm İndir

Steam programı ile oyun indirebilir, oyun market özelliği sayesinden oyunları satın alarak bilgisayarınızda lisanslı oyunları oynayabilirsiniz.

Steam Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Steam 2.10.91.91 İndirAğustos 20161.4 MB
Steam 2018.05.22 İndirMayıs 20181.5 MB

Steam Hakkında

Steam ile bilgisayarınıza oyunlar indirebilirsiniz. Steam bir çok oyunun bir araya getirildiği bir oyun platformudur. Bu yazılım ile ücretli veya ücretsiz oyunları bilgisayarınıza indirerek oynayabiliyorsunuz.

Özellikle popüler oyunların yer aldığı Steam ücretli veya ücretsiz bir çok oyun sizlere sunmaktadır. Steam ile alınan veya ücretsiz olarak bilgisayara yüklenen tüm oyunlar orijinal oyunlardır bu yüzden kurulduğu andan günümüze kısa bir sürede popülerliğini artırmıştır.

İçerisinde binlerce oyun yer almaktadır. Farklı, farklı oyunlar bu şekilde geniş bir oyun yelpazesi sizi Steam ile bekliyor.

İndireceğiniz bu eski sürüm yazımları Valve Corporation tarafından geliştirilmiş ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcıların kullanımına sunulmuştur. Burada bir duruma da dikkat çekmek istiyoruz. Steam yazılımını kullanmak ücretsiz Steam içerisinde sunulan ücretli oyunlar sadece ücretlidir. Yazılımı kullanmak ve bilgisayarınıza indirerek kullanmak ücretsiz, içerisinde bulunan ücretli oyunlar ücretli.

Burada bulunan eski sürüm Windows işletim sistemi için olup Windows 10 da dahil olmak üzere tüm Winows işletim sistemi uyumlu olarak çalışmaktadır. Siteden istediğiniz eski sürümü bilgisayarınıza indirerek kullanın. Site üzerinde yazılımların sürüm numarası, yayın tarihleri ve indirme boyutlarına yer verilmiştir. Bu şekilde indireceğiniz Steam eski sürüm hakkında bilgi sahibi olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Steam 2.10.91.91

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.