Subway Surfers APK Eski Sürüm İndir

Subway Surfers oyunu ile koşabildiğin kadar koş, hedefleri geç ve puanları topla oyunda yeni maceralar seni bekliyor.

Subway Surfers APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Subway Surfers APK 1.88.0 İndirMayıs 201874.7 MB
Subway Surfers APK 2.32.0 İndirNisan 2022202 MB
Subway Surfers APK 2.37.0 İndirTemmuz 2022195 MB

Subway Surfers APK Hakkında

Subway Surfers APK, Kiloo tarafından hazırlanan ücretsiz, reklam ve uygulama için satın alma içeren Android aksiyon oyunudur.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Subway Surfers APK 1.88
Subway Surfers APK 2.32.0
Subway Surfers APK 2.37.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

4 Yorum veya Soru Var

 1. Ahmet Halıcı 12 Temmuz 2022

  Daha eski bir sürüm vardı.

  1. Moderatör 12 Temmuz 2022

   Selam Ahmet Bey hangi eski sürümü istiyorsanız bildirirseniz eski sürümü indirmenizi yardımcı olacağız. Sürüm numarasını bilmiyorsanız tarih ve yıl olarak da belirtebilirsiniz.

 2. Hüseyin Yılmaz 11 Haziran 2022

  Subway Surfers apk dosyaları hileli midir?

  1. Moderatör 11 Haziran 2022

   Selam Hüseyin Bey eskisurumu.com içerisinde bulunan tüm sürümler orijinal apk dosyaları korunarak siteden indirilmeye sunulmaktadır. Bu yüzden üzerinde hiçbir işlem yapılmaz. Hile ve benzeri ek özellik ya da mod benzeri eklenmemektedir.