SuperVPN Free VPN Client APK Eski Sürüm İndir

SuperVPN Free VPN Client ücretsiz VPN (yasaklı sitelere giriş) Android uygulamasıdır.

SuperVPN Free VPN Client APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
SuperVPN Free VPN Client APK 2.0.8 İndir Kasım 2017 5 MB
SuperVPN Free VPN Client APK 2.1.0 İndir Şubat 2019 5.8 MB

SuperVPN Free VPN Client APK Hakkında

SuperVPN Free VPN Client APK Android işletimli cihazlar için ücretsiz olarak sunulan VPN yazılımıdır.

SuperVPN Free VPN Client APK size yasaklı sitelere giriş imkânı sağladığı gibi ip adresinizi ve kişisel internet gezintilerinizi gizler güvenli bir internet gezintisi sunar. Bu Android uygulaması en fazla kullanılan VPN Android uygulamaları arasında kısa sürede yerini almıştır. Bunun nedeni ise tamamen ücretsiz olması ve kısıtlama bulunmaması başlıca nedenlerindendir.

Herhangi bir sebepten dolayı yasaklanmış girişi engellenen sitelere SuperVPN Free VPN Client APK kullanarak mobil cihazınızdan giriş yapabilirsiniz.

Bu Android yazılımda hız sınırlaması, kayıt yaptırma ve herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sadece indirmiş olduğunuz APK dosyasını cep telefonun veya diğer Android işletim sisteminizde kurmanız ve çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Android cihazınızda sınırsız ve uğraşmadan yasaklı sitelere girerek güvenli gezinti yapmak istiyorsanız SuperVPN Free VPN Client APK uygulamasını deneye bilirsiniz.

Burada yer alan sürümleri SuperVPN Free VPN Client Android yazılımının eski sürümünü yer almaktadır. Eski sürümü kullanmak ve cep telefonunuzda çalıştırmak istiyorsanız sayfa içerisinde Android işletim sisteminize indirerek kurmanız yeterli olacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

SuperVPN Free VPN Client APK 2.0.8

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

4 Yorum

 1. Lütfü Yağız 9 Ekim 2018

  Teşekkürler işime yaradı.

  1. Moderatör 10 Ekim 2018

   Siteyi kullanarak bilgi verdiğiniz için bizde teşekkür ederiz Lütfü Bey. Bulamadığınız eski sürüm olursa yazarsanız size her zaman hizmet vermeye hazırız.

 2. Nazlı Bayat 21 Nisan 2018

  Baya aradım eski versiyonunu bulamadım, burada buldum gayet iyi çalışıyor. Teşekkür ederim.

  1. Moderatör 27 Nisan 2018

   Nazlı Hanım merhaba, bu tür bulamadığınız eski sürüm olursa yazarsanız bulur sizin ve diğer ziyaretçiler için site içerisinde yayınlarız bilginiz olsun.