Yorum Yazın - 4 Yorum Var

SuperVPN Free VPN Client ücretsiz VPN (yasaklı sitelere giriş) Android uygulamasıdır.

SuperVPN Free VPN Client APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
SuperVPN Free VPN Client APK 2.0.8 İndir Kasım 2017 5 MB.
SuperVPN Free VPN Client APK 2.1.0 İndir Şubat 2019 5.8 MB.

SuperVPN Free VPN Client APK Hakkında

SuperVPN Free VPN Client APK Android işletimli cihazlar için ücretsiz olarak sunulan VPN yazılımıdır.

SuperVPN Free VPN Client APK size yasaklı sitelere giriş imkânı sağladığı gibi ip adresinizi ve kişisel internet gezintilerinizi gizler güvenli bir internet gezintisi sunar. Bu Android uygulaması en fazla kullanılan VPN Android uygulamaları arasında kısa sürede yerini almıştır. Bunun nedeni ise tamamen ücretsiz olması ve kısıtlama bulunmaması başlıca nedenlerindendir.

Herhangi bir sebepten dolayı yasaklanmış girişi engellenen sitelere SuperVPN Free VPN Client APK kullanarak mobil cihazınızdan giriş yapabilirsiniz.

Bu Android yazılımda hız sınırlaması, kayıt yaptırma ve herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sadece indirmiş olduğunuz APK dosyasını cep telefonun veya diğer Android işletim sisteminizde kurmanız ve çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Android cihazınızda sınırsız ve uğraşmadan yasaklı sitelere girerek güvenli gezinti yapmak istiyorsanız SuperVPN Free VPN Client APK uygulamasını deneye bilirsiniz.

Burada yer alan sürümleri SuperVPN Free VPN Client Android yazılımının eski sürümünü yer almaktadır. Eski sürümü kullanmak ve cep telefonunuzda çalıştırmak istiyorsanız sayfa içerisinde Android işletim sisteminize indirerek kurmanız yeterli olacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
SuperVPN Free VPN Client APK 2.0.8

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

4 Yorum Var “SuperVPN Free VPN Client APK Eski Sürüm İndir”

    1. Siteyi kullanarak bilgi verdiğiniz için bizde teşekkür ederiz Lütfü Bey. Bulamadığınız eski sürüm olursa yazarsanız size her zaman hizmet vermeye hazırız.

  1. Baya aradım eski versiyonunu bulamadım, burada buldum gayet iyi çalışıyor. Teşekkür ederim.

    1. Nazlı Hanım merhaba, bu tür bulamadığınız eski sürüm olursa yazarsanız bulur sizin ve diğer ziyaretçiler için site içerisinde yayınlarız bilginiz olsun.