Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın.

Sweet Selfie – Candy New Name Andorid için eski sürümünü siteden bularak Android cihazınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Sweet Selfie – Candy New Name APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Sweet Selfie – Candy New Name APK 2.43.418 İndirAralık 201710.5 MB.
Sweet Selfie – Candy New Name APK 2.74.685 İndirAğustos 201810.5 MB.

Sweet Selfie – Candy New Name APK Hakkında

Sweet Selfie – Candy New Name Android (APK) versiyonunda mobil cihazınızı güzellik kamerası olarak kullanabilirsiniz.

Bu Android uygulamada selfie çekmek, yüz üzeri filtre resimlere uygulama, Instagram için özel resimler hazırlanma, selfie çubuğu desteği, sessiz mod, titreşim önleme, özel kamera lensleri, cilt kusurlarını düzeltme, sosyal ağlar üzerinden düzenlediğiniz resmi paylaşma, resimler üzerinde sizi daha güzel gösterecek makyajlar yapma için kullanabilirsiniz.

En çok kullanılan resim üzerinde oynama ve güzelleştirme uygulaması olan Sweet Selfie ile resimlerinizi istediğiniz şekilde parlatabilir hatta göz renginizi dahi değiştirerek daha hoş bir hale getirebilirsiniz.

Yüz kısmını alın hazır şablonlara uygulayın, arka planı değiştirin ve daha birçok resim düzeltme ve ekleme özelliklerinden bu Android uygulama için mobil cihazınızda resminizi şekillendirin güzelleştirin.

Burada yer alan eski sürüm sadece Andorid (AKP) işletim sistemleri içindir. Android işletim sistemi hariç diğer işletim sistemlerinde çalışmaz.

Sayfada Sweet Selfie – Candy New Name Android (APK) için eski sürümü bulabilir, sürümün yayınlanma tarihini görebilir ve indirme boyutunun ne kadar olduğunu öğrenerek Android işletim sisteminize dokunarak indirebilirsiniz.

Sweet Selfie – Candy New Name APK 2.74.685

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.