Yorum Yazın - 35 Yorum Var

TeamSpeak ile arkadaşlarınız ile sesli ve toplu olarak iletişim kurabilirsiniz.

TeamSpeak Eski Sürümleri

 

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
TeamSpeak 3.0.0 İndir Ağustos 2011 28 MB.
TeamSpeak 3.0.3 (32 Bit) İndir Ocak 2012 28.2 MB.
TeamSpeak 3.0.3 (64 Bit) İndir Ocak 2012 30.5 MB.
TeamSpeak 3.0.14 (32 Bit) İndir Mart 2014 26.3 MB.
TeamSpeak 3.0.14 (64 Bit) İndir Mart 2014 28.1 MB.
TeamSpeak 3.0.19.1 İndir Nisan 2016 27.8 MB.
TeamSpeak 3.1.10 (64 Bit) İndir Haziran 2018 74.4 MB.
TeamSpeak 3.1.10 (32 Bit) İndir Haziran 2018 66.1 MB.
TeamSpeak 3.2.1 (64 Bit) İndir Ağustos 2018 74.5 MB.
TeamSpeak 3.2.1 (32 Bit) İndir Ağustos 2018 66.2 MB.
TeamSpeak 3.2.3 (64 Bit) İndir Ekim 2018 74.5 MB.
TeamSpeak 3.2.3 (32 Bit) İndir Ekim 2018 66.2 MB.
TeamSpeak 3.2.5 (64 Bit) İndir Nisan 2019 74.5 MB.
TeamSpeak 3.2.5 (32 Bit) İndir Nisan 2019 66.2 MB.
TeamSpeak 3.3.2 (32 Bit) İndir Ağustos 2019 75 MB.
TeamSpeak 3.3.2 (64 Bit) İndir Ağustos 2019 84 MB.
TS3 Client 3.5.2 (32 Bit) İndir Nisan 2020 75.6 MB.
TS3 Client 3.5.2 (64 Bit) İndir Nisan 2020 84.9 MB.
TeamSpeak Client 3.5.3 (32 Bit) İndir Mayıs 2020 75.6 MB.
TeamSpeak Client 3.5.3 (64 Bit) İndir Mayıs 2020 84.9 MB.
TeamSpeak Client 3.5.6 (32 Bit) İndir Kasım 2020 77.3 MB.
TeamSpeak Client 3.5.6 (64 Bit) İndir Kasım 2020 86.5 MB.

TeamSpeak Hakkında

TeamSpeak internet üzerinden sesli kaliteli iletişim kurabilirsiniz. Ses kalitesi ve kullanım kolaylığı ile popüler sesli iletişim aracıdır.

TeamSpeak özellikle grup konuşmada tercih edilen bir Windows yazılımıdır. Grup kurarak grupta bulunan her kişi konuşmaya katılabilir özellikle oyun oynarken tercih edilen grup konuşma programıdır.

TeamSpeak ile bağlanan tüm kullanıcılar aynı sunucuda olduğu müddetçe iletişime geçebilirler. Konuşma sırası yoktur isteyen istediğini zaman konuşur ve karşı taraf sesi duyar. Fakat art, arda konuşma olduğundan iletişim bozuk olabilir bu sebepten sırası ile konuşma bittikten sonra diğer katılımcı konuşmaya başlar.

TeamSpeak Systems tarafından geliştirilen TeamSpeak tamamen ücretsizdir ve konuşma sınırı yoktur. Giriş yapılan sunucuda bir kişi dahi kalsa konuşmaya devam edebilir ve diğer kullanıcıların katılmasını bekleyebilir. TeamSpeak kullanmak için bir adet mikrofona ihtiyacınız vardır. Mikrofon bilgisayara bağlantısı yapıldığında ve TeamSpeak sunucusuna bağlandığınızda konuşmaya başlayabilirsiniz.

Sayfada eski sürümler sırası ile yer verilmiştir. İstediğiniz sürümün üzerine dokunarak bilgisayarınıza eski sürümlerinden istediğinzi indirebilir, kurabilirsiniz. Her sürüm için sürüm numarası yayın tarihi ve indirilecek olan kurulum dosyasını boyutu verilmiştir. Eski sürüm TeamSpeak Client ile arkadaşlarınız ile ya da oyunda oyun oynayanlar ile sesli olarak kaliteli görüşme yapın.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
TeamSpeak 3.0.0
TeamSpeak 3.0.3
Teamspeak 3.0.14
TeamSpeak 3.0.19.1
TS3 Client 3.5.2
TeamSpeak Client 3.5.3
TeamSpeak Client 3.5.6

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

35 Yorum Var “TeamSpeak Eski Sürüm İndir”

 1. Merhabalar Windows 7 ultımate de bütün tslerı deniyorum. Yüklenmiyor yüklense bile açılmıyor. Sadece donuyor mouse sorunu nedir? Biliyorsanız ilgilenir misiniz?

  1. Selam Mert Bey, sitede farklı bir eski sürümle deneyiniz. Denediyseniz virüs koruma programları ya da güvenlik duvarı engelliyor olabilir.

 2. Çok teşekkür ederim yeni sürümü indiremiyordum ama bunu indirdim.

  1. Selam Selim Bey, siteyi arkadaşlarınıza ve çevrenize tavsiye ederek siteyi takip ederseniz bizleri mutlu edersiniz. Bizlerde değerli yorumunuz için size teşekkür ederiz.

 3. Selam ne haber? Bu arada Facebook ve Messenger olan varsa buradan yazsın arkadaş sizlerle yardımcı olabilirim.

  1. Selam Ahmet Bey, Windows işletim sisteminiz eski kalmış olabilir ağırlıklı olarak yeni sürüm açılmama sorunu budur fakat daha birçok neden olabilir. Eski sürüm olarak kullanınız herhangi bir eksiklik olmaz ve daha hızlı olur.

  1. Bilgilendirme için bizlerde teşekkür ederiz. Herhangi bir ihtiyacınız olursa buradan bizlere yazabilirsiniz Orhan Bey.

 4. İşletim sistemi Windows 10 kullananlar için sayfada 3.2.5 TeamSpeak eski sürümünü indirerek kurmalarını tavsiye ederiz. Windows 10’da en sorunsuz şu an için çalışan 3.2.5 eski sürümüdür. Sorun yaşayanlar buradan bildirebilirler.

 5. Teamspeak 3, 3.0.14 eski sürümü de Windows işletim sistemlerinin tümünde sorunsuz olarak çalışmaktadır. 32 bit Windows kullanıcıları 32 bit olan eski sürümü, 64 bit Windows işletim sistemi kullanıcıları ise 64 bit uyumlu olan eski sürümü (indirme linkinin yanında yazmaktadır) doğru kurulum yapabilmeleri için indirmeleri gerekmektedir.

  İşletim sistemi bir sürümüne dikkat etmeden indirme yapılması durumunda bilgisayarınızın bit sürümünün uyumlu olmadığın uyarısı ile karşılaşır ve kurulum yapamazsınız. Bu durum sayfada ki tümü eski sürümler için geçerlidir.

  Teamspeak 3 için 3.0.14 eski sürümü indirme ya da kurulum sırasında sorun yaşayanlar buradan yazarak bizden yardım isteyebilirler.

 6. Şimdi uzantılara girdim vpn vardı. Sildim onu ama yine çalışmadı. İşin daha kötüsü cs 1.6 da şimdi çalışmadı.

  Cs 1.6 yı bırakalım ts3 girmeme sorunu şeyle alakalı olabilir mi abim pc de yer olsun diye bazı şeyleri sildi. Ts3 ile alakalı şey sildiği için girmeye bilir mi ama ts3 silip yükledim oda beni biraz düşündürüyor neyse yine de ilgilendiğin için teşekkürler.

  1. Selam Kazım Adam, önceki yazımızda bahsettiğiniz gibi muhtemelen ağa girişe engel olan bir yazılım engelleme yapıyor. Bilgisayarınızdan sistem dosyalarını silmeniz ile alakalı bir durum değil. Nedeni sistem dosyalarını silseniz ilk olarak Windows işletim sistemi açılmaz veya açılışta hata ile karşılaşırsınız ki bu durum sizde olmamış.

   Yeni bir kullanıcı açmak sistemi tamamen yenilemek demektir, siz bunu yaptığınız halde yine bağlanamıyorsunuz bundan da anlayacağız üzere sistem dosyaları ile alakalı bir durum yok.

   VPN, güvenlik duvarı ve yahut başka bir engel var, bunu bulduğunuzda sorunu çözmüş olacaksınız. Bilgisayarınızda hangi programlar var ne engelliyor olabilir bunu buradan bilmek elle müdahale etmeden cevap vermek çok zor ve anlayamazsınız. Mesela VPN biz sorduğumuzda söylediniz.

   VPN internet bağlantılarının kesilmesi, bağlantının yavaşlamasında en çok rastlanan bir durumdur. Sistem dosyaları ile oynamadan (sistem dosyaları ile oynarsanız başka sorunlarda gelecektir) TeamSpeak programına engel olan yazılımı bulmanızı öneririz.

   Alternatif olarak sistem geri yüklemesi yaparak en son TeamSpeak giriş tarihinizden birkaç gün öncesine sistemi tekrar yüklemenizi de öneririz.

   Tekrar hatırlatma yapmakta fayda var, siz TeamSpeak eski sürümü ile alakalı bir sorun yaşamıyorsunuz, bunların dışında farklı bir bağlantı sorunu yaşıyorsunuz.

 7. Selam ts3 indiriyorum kuruyorum giriyor ama sunuculara girince sunucuya bağlanılamadı hatası veriyor. Bunun biliyor musunuz ne olur yardım ediniz.

  1. Selam Kazım Adam, merhaba programı çalıştırıyor ama sunucuya bağlanamıyorsa engelleyen bir şey var demektir. Bu durum eski sürümle alakalı bir durum değil, bilgisayarınızda güvenlik duvarı engelliyor olabilir, bağlanmak istediğiniz sunucu kapalı olabilir veya virüs programınız engelliyor olabilir.

   Burada yapmanız gereken deneme amacı ile güvenlik duvarı ve virüs koruma programlarını kapatınız tekrar TeamSpeak sunucusuna bağlanmayı deneyiniz.

   1. Bende virüs koruması yok ve güvenlik duvarını kapattım ama ne yazık ki teamspeak 3 tekrar çalışmadı. Bütün şeyleri denedim ama olmuyor. Benim kardeşim pc de yer olsun diye bazı şeyleri silmişti.

    Diyorum ki belki ts ile alakalı bir şey mi sildi çünkü eskiden çalışırdı. Ts3 ts 3 50 defa silip yeni surumu eski surumu orta surumu indirdim olmadı. Pc format at diyorlar ama ne yazık ki atamam.

    1. Bilgisayarınıza format atmanızı gerek yoktur. Her sorun için format atmanızı önermiyoruz. Format atmak en son işlem olmalıdır.

     Format atmak düzeltir mi evet düzeltir, fakat daha kolayı var. İşleminiz şu şekilde olmalı dediğimizi aynen yapınız. Bilgisayarınızda var olan eski güncel ne kadar TeamSpeak varsa bilgisayarınızdan kaldırınız, siliniz. Windows işletim sistemi için yeni bir kullanıcı açınız ve bu açtığınız kullanıcıya yönetici yetkisi vermeyi unutmayınız.

     Windows açılışında bu yeni açtığınız kullanıcı ile bilgisayarınıza giriş yaparak TeamSpeak programı yeniden yükleyiniz düzelecektir. Windows işletim sisteminizi yazmadığınız için hangi eski sürümü kullanmanız gerektiğini yazamadık. Bu tür soruları yazarken işletim sistemini yazarsanız size daha rahat yardımcı oluruz. Siz eskiden sorunsuz bir şekilde kullandığınız sürüm hangisi ise onu indirerek yükleyebilirsiniz.

     1. Ben Windows 7 kullanıyorum team speak 3 eskiden çalışırdı. Bütün sürümlerini indirdim hiç biri çalışmadı. Faıled to connect to server veriyor team speak 3 sildim yükledim olmadı.

      Aslında ts3 kendi sunucusuna giriyor ip voice mi öyle bir şey ona giriyor ama başka ts lere girmiyor. Sadece ona giriyor nedenini bilmiyorum yeni açtığım kullanıcıdan da yapıyordum olmuyor.

      1. Tekrar selam sizin giriş yapamamamız programla veya eski sürümle alakalı bir sorun değil. Bilgisayarda VPN yani yasaklı sitelere giriş programı var? Eğer varsa buda girmenizi engelleyebilir. VPN programı kurulu olup olmadığını denetim masasına giderek kontrol ediniz kurulu ise kaldırınız.

       Tarayıcınıza entegre olan bir VPN eklentisi de olabilir Tarayıcınızda da eklentiler alanından VPN eklentisi olup olmadığını kontrol ediniz. Sizde bulunan sorun programdan değil internet ağınızdan kaynaklanan bir durum gözüküyor. Bunları yapar yine bağlantı sorunu yaşarsanız TeamSpeak destek sayfasına ya mail atın ya da forumda sorun.

 8. Teşekkür ederim sorunsuz bir şekilde eski sürümü çalıştı çalışmıyordu.

  1. Selam Kerem Bey, siteyi kullanarak bilgilerinizi ziyaretçiler ve bizler paylaştığınız için teşekkür ederiz Kerem Bey, Bu tür istediğiniz eski sürüm veya sorunuz olursa buradan ulaşabilirsiniz.

 9. İyi akşamlar benim bir sorunum var. Benim sizin tarafınızdan indirdiğim eski sürüm Teamspeak programını kurdum çalıştırdım fakat kaç kere silip yüklememe rağmen program çalıştırdıktan 10 saniye sonra kendini kilitleniyor.

  Bırakın bir sunucuya bağlanmayı ayarlara tıklıyorum ardından öle kalıyor hiç bir şey yapmasam dahi 10 saniye geçsin hiç bir bölümüne ulaşamıyorum görev yöneticisinde program çalışıyor. Log dosyasında hata göstermiyor lütfen kaç gündür uğraşıyorum bir yardımcı olur musunuz?

  1. Selam Ensar Bey, hangi sürümü indirerek sorun yaşadığınızı bildirir misiniz? Tüm sürümler için mi aynı sorunla karşılaşıyorsunuz?

   1. Sanırım bir yanlışlık oldu kusura bakmayın. Sorun her sürümde geçerli yeni eski fark etmiyor. İşletim sistemim Windows 10 yani aramadığım yer girmediğim forum sitesi kalmadı bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

    1. Ensar Bey, sürümleri sormamızın nedeni Windows 10 kullandığınız için eski sürümleri desteklemeyebilir ve bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Tüm sürümlerde yapıyorsa anladığımız kadarıyla yeni sürüm de içerisinde muhtemelen virüs veya güvenlik duvarı programı engelliyor veya sisteminizde bazı dosyalar sorunlu. Bunu bilgisayarı görmeden kimse anlayamaz. Fakat şu iki işlemi yapmanızı tavsiye ederiz.

     Bilgisayarınızda bulunan virüs programını kaldırınız ve TeamSpeak programını tamamen silerek sitede bulunan TeamSpeak 3.2.3 eski sürümünü yükleyiniz. Sorun yine tekrarlarsa virüs ve güvenlik programı tekrar aktif ediniz.

     Bilgisayarınızda bazı sistem dosyaları zarar görmüş olabilir burada yapılacak işlem ise bilgisayarınızı geri yükleme ayarına giderek hangi tarihte TeamSpeak programını sorunsuz olarak kullanıyorsanız o tarihe veya 15 gün öncesini alarak geri yükleme yapınız, Windows güncellemelerini bilgisayarınıza indiriniz. İlk başta virüs programını deneyiniz devam ederse geri yükleme noktasını ve Windows güncellemesini yapınız.

 10. Programınızı indirdim kurdum. İşletim sistemim Win 10 lakin şöyle bir sorun meydana geldi.

  3 gündür bu sinir bozucu sorunla uğraşıyorum programı kuruyorum çalıştırıyorum kitleniyor ve kalıyor tepki vermiyor. Görev yöneticisinde de çalışıyor gözüküyor anlamadım bu konuda lütfen yardımcı olur musunuz?

  1. Değerli görüşlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz Arda Bey. Sizlere elimizden gelenin en iyisini yapmak için çaba sarf ediyoruz. Sizin gibi değerli kullanıcıların görüşünü paylaşarak siteyi beğendiklerini dile getirmeleri, bizlere daha çok heyecan ve azim veriyor. Eskisurumu.com’u geliştirmede sizlere her zaman ihtiyacımız var.

 11. TeamSpeak Client 3.0.14 ve 3.0.3 eski sürümleri eklenmiştir. Her iki versiyonda Windows 7 ve üzeri tüm işletim sisteminde çalışmaktadır. İndirmeye yapacak kullanıcıları Windows 64 bit ise TeamSpeak Client 64 indirmesini, 32 bit Windows işletim sistemi ise TeamSpeak Client 32 bit indirmesi yapmaları gerekmektedir.

  Sorun yaşayan ziyaretçiler buradan yazarak yardım alabilirler. Her iki eski sürüm diğer eski sürümler gibi kontrol edilerek siteye eklenmiş herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır.

 12. Moderatör Linux olanını da ekle ben Pardus kullanıyorum. Türk yapımı onun için lazım.

  1. Onur Bey, isteğiniz üzere Linux işletim sistemi ve Linux alt yapısı işletim sistemi kullanıcıları için de TeamSpeak programın eski sürümü site içerisinde yayınlanmıştır. TeamSpeak Linux Eski Sürüm linkini kullanarak ulaşabilirsiniz.

   Linux popüler sürümü olan 2011 senesine ait 3.0.0 Client sürümünün 32 bit ve 64 bit uyumlu eski sürümünü bulabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz başka eski sürümler olursa lütfen iletiniz. Teşekkür ederiz.

 13. Windows 10 tüm seri kullanıcıları için site içerisinde bulunan TeamSpeak 3.2.1 ve TeamSpeak 3.1.10 eski sürümlerini kullanmalarını tavsiye ederiz. Sorunuz olursa buradan sorabilirsiniz.

 14. TeamSpeak 3.1.10 Eski sürümünü indirecek olanlar Windows 7 service pack 1 ve üzeri işletim sistemi kullanmaları gerekmektedir. Site içerisinde bulunan TeamSpeak 3.0.0, TeamSpeak 3.0.19.1 eski sürümleri ise Windows 7 ve altı işletim sisteminde çalışmaktadır.

  Kurulum sırasında TeamSpeak 3 için eğer On Windows 7 Service Pack is required uyarısı aldıysanız 3.0.0 veya 3.0.19.1 eski sürümlerinden birisi indirerek kullanınız!