Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın.

TeamSpeak Linux işletim sistemi indirme seçeneğini alt tarafta bularak Linux işletim sisteminize TeamSpeak iletişim programını yükleyebilirsiniz.

TeamSpeak Linux Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
TeamSpeak Linux TS3 Client 3.0.0 (64 Bit) İndirAğustos 201129.8 MB.
TeamSpeak Linux TS3 Client 3.0.0 (32 Bit) İndirAğustos 201130 MB.
TeamSpeak Linux TS3 Client 3.2.2 (64 Bit) İndirEylül 201872.6 MB.
TeamSpeak Linux TS3 Client 3.2.2 (32 Bit) İndirEylül 201872.4 MB.

TeamSpeak Linux Hakkında

TeamSpeak, TeamSpeak Systems tarafından yayınlanan ücretsiz ve popüler sesli iletişim kurma yazılımıdır. TeamSpeak ile bir veya birden çok kişi ile iletişim kurabilir, grup oluşturabilir, grupta sesli iletişim yanı sıra metin ile yazışma imkânı bulabilirsiniz. Özellikle oyun ve toplu konferanslar için kullanılan TeamSpeak kişi sınırlaması olmadan, sınırsız olarak kullanabilmeniz mümkündür.

TeamSpeak 3D ses kalitesi ile size sohbet etme imkânı sunar, burada dikkat etmeniz gereken mikrofon kalitesi olacaktır. Takılı olan mikrofonunuz ne kadar kaliteli ise TeamSpeak programında ses kalitesi en yüksek derecede karşı tarafa ulaşacaktır.

Sesli iletişim yazılımlarından en çok kullanılan TeamSpeak eski indirmeleri sayfa içerisinde bulabilirsiniz. Sayfada bulunan TeamSpeak eski sürümü Linux işletim sistemi için 32 bit kullanıcıları 32 bit eski sürümünü, 64 bit Linux kullanıcıları ise 64 bit olan eski sürümü indirmeleri gerekmektedir. Ayrıca sayfada sürüm numarasını, yayınlanma tarihi ve indirme boyutunu inceleyebilirsiniz.

Burada bulunan eski sürümleri yanlızca Linux alt yapısı kullanan işletim sistemleri için indiriniz. Eğer Windows için eski sürümü arıyorsanız Windows kategorisi altında TeamSpeak eski sürümü sayfasına giderek indirmelisiniz.

TeamSpeak Linux TS3 Client 3.0.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.