Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 45 saniye

Yorum Yazın - 2 Yorum Var.

TeamViewer ile uzak bir bilgisayara karşı bilgisayarda da TeamViewer olmak şartıyla bağlanabilir, başında çalışıyormuş gibi uzak bilgisayara istediğiniz yerde erişerek çalışabilirsiniz.

TeamViewer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
TeamViewer 6.0.9947 İndir Aralık 2010 3.3 MB.
TeamViewer 10.0.93450.0 İndir Şubat 2018 9.7 MB.
TeamViewer 14.3.4730.0 İndir Haziran 2019 21.8 MB.

TeamViewer Hakkında

TeamViewer, TeamViewer GmbH tarafından sunulan tamamen ücretsiz uzak bağlantı programıdır. Uzak bağlantıdan kastımız başka bir bilgisayardan bu bilgisayar nerede olursa olsun hatta başka bir ülkede internet olduğu müddetçe TeamViewer ile istediğiniz bilgisayara bağlanarak sanki başındaymış gibi işlem yapabiliyorsunuz.

TeamViewer ile o bilgisayara dosya gönderebilir, fare ve klavyeyi hareketlerini yapabilir, dosya ve klasör oluşturabilir veya silebilirsiniz.

Genellikle bu program iş için sürekli iş yerine gitmek yerine karşı bilgisayarı açık bırakarak erişim sağlandığı gibi bir arkadaşınıza izin vererek bilgisayarınızda işlem yapmasını sağlamak için de kullanılmaktadır.

TeamViewer kullandığınızda hiç o bilgisayara gitmeden, yorulmadan bilgisayarınızda o bilgisayarın tüm işlemlerini yapabilir istediğiniz kadar karşı bilgisayarı kontrol edebilirsiniz. TeamViewer sadece karşı bilgisayarın ya da sizin internetiniz kesilmesi veya bilgisayarınızın kapanması durumda kesilir internet ve bilgisayarınızın karşı bilgisayarda da dahil düzgün çalıştığı sürece işlem yapabilirsiniz.

Site ziyaretçileri için TeamViewer eski sürümleri verilmiştir. İstediğiniz eski sürüm üzerine dokunarak bilgisayarınıza indirebilir ve karşı tarafta bulunan kişide yine istediği eski sürüme dokunarak bilgisayarına indirebilir.

Her eski sürüm yanında sürüm numarası ve boyut bilgisi verilmiştir. Oturduğunuz yerden diğer bilgisayarları yönetin bu imkânların tümü TeamViewer eski sürümler için de geçerlidir.

TeamViewer 6.0.9947
TeamViewer 10.0.93450.0
TeamViewer 14.3.4730.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

  • TeamViewer Host 7 gün 24 saat yani her zaman uzak bilgisayarlara erişim için kullanmak için olan yazılımdır. Bu şekilde uzaktan yönetme, bilgisayar bakımı, evden çalışma gibi kullanımlar bu program işinizi görecektir.

    TeamViewer Host ise size sınırsız sayıda cihaz ile çalışma ve yükleme imkanı verir. Lisanslını satın olarak bunların tümüne sahip olmak isteyebilirsiniz.

    • Kenan Bey bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Lütfen bu tür bilgilerinizi bizlerle ve site kullanıcıları ile sürekli olarak paylaşınız bu bizi çok memnun edecektir.