TeamViewer Mac Eski Sürüm İndir

TeamViewer MAC işletim sistemi için sayfa içerisinde bularak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

TeamViewer Mac Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
TeamViewer Mac 10.0.140455 İndir Eylül 2015 21.3 MB.
TeamViewer Mac 12.0.139437 İndir Kasım 2017 33.2 MB.

TeamViewer Mac Hakkında

TeamViewer Mac işletim sistemi için hazırlanan eski sürümlerini sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Mac işletim sisteminde uzak bağlantı programlarından olan TeamViewer Mac yazılımı ile diğer bilgisayarınız ile istediğiniz bilgisayara uzak bilgisayar bağlantısı yapabilirsiniz.

Mac işletim sistemi kullanıcı iseniz başka birinin sizin işletim siteminize yani bilgisayarına bağlanarak işlem yapmasını istiyorsanız TeamViewer Mac kullanabilirsiniz. TeamViewer Mac ile bağlanan kişi bilgisayarın başında gibi fare, klavye, dosya silme gibi bilgisayarda her işlemi bağlandığı bilgisayarda yapabilir.

Dosya gönderebilir, ekran görüntüsünü alabilir, klasör veya dosyaları silebilir hatta virüs programı kurarak bilgisayarı taratabilir tüm bunlar TeamViewer ile mümkün.

Arkadaşınız size yardım mı etmek istiyor ve arkadaşınız uzakta sizin yanınıza gelemiyor size ulaşması zor ise TeamViewer Mac ile bu zor değil sadece programı çalıştırarak id numarası ile bilgisayarınıza bağlanabilir veya siz başka bir kişinin bilgisayarına bağlanabilirsiniz. Bir bilgisayara gitmek yerine TeamViewer kurarak bilgisayara bağlanmak hem yorulmamanıza hem de zamandan kazanmanıza neden olacaktır.

Sayfada her eski sürüm için sürüm numarası, sürüm yayın tarihi ve indirme boyutu verilmiştir. İstediğiniz sürümü seçerek Mac işletim sisteminde TeamViewer kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız…
TeamViewer Mac 12.0.139437
Kategori: macOS Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.