TeamViewer Mac Eski Sürüm İndir

TeamViewer uzak bağlantı programını macOS için kullanabilirsiniz.

TeamViewer Mac Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
TeamViewer Mac 10.0.140455 İndir Eylül 2015 21.3 MB
TeamViewer Mac 12.0.139437 İndir Kasım 2017 33.2 MB
TeamViewer Mac 15.33.7 İndir Ağustos 2022 63.7 MB

TeamViewer Mac Hakkında

TeamViewer Mac işletim sistemi için hazırlanan eski sürümlerini sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Mac işletim sisteminde uzak bağlantı programlarından olan TeamViewer Mac yazılımı ile diğer bilgisayarınız ile istediğiniz bilgisayara uzak bilgisayar bağlantısı yapabilirsiniz.

Mac işletim sistemi kullanıcı iseniz başka birinin sizin işletim siteminize yani bilgisayarına bağlanarak işlem yapmasını istiyorsanız TeamViewer Mac kullanabilirsiniz. TeamViewer Mac ile bağlanan kişi bilgisayarın başında gibi fare, klavye, dosya silme gibi bilgisayarda her işlemi bağlandığı bilgisayarda yapabilir.

Dosya gönderebilir, ekran görüntüsünü alabilir, klasör veya dosyaları silebilir hatta virüs programı kurarak bilgisayarı taratabilir tüm bunlar TeamViewer ile mümkün.

Arkadaşınız size yardım mı etmek istiyor ve arkadaşınız uzakta sizin yanınıza gelemiyor size ulaşması zor ise TeamViewer Mac ile bu zor değil sadece programı çalıştırarak id numarası ile bilgisayarınıza bağlanabilir veya siz başka bir kişinin bilgisayarına bağlanabilirsiniz. Bir bilgisayara gitmek yerine TeamViewer kurarak bilgisayara bağlanmak hem yorulmamanıza hem de zamandan kazanmanıza neden olacaktır.

Sayfada her eski sürüm için sürüm numarası, sürüm yayın tarihi ve indirme boyutu verilmiştir. İstediğiniz sürümü seçerek Mac işletim sisteminde TeamViewer kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

TeamViewer Mac 12.0.139437

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: macOS Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.