Tencent Gaming Buddy Eski Sürüm İndir

Pubg oyunun PC’nizde oynamanız için gerekli olan programdır.

Tencent Gaming Buddy Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Tencent Gaming Buddy 1.0.5727.123 Online İndirHaziran 20184.9 MB
Tencent Gaming Buddy 11.0.16777.224 Online İndirTemmuz 20195.1 MB

Tencent Gaming Buddy Hakkında

Tencent Gaming Buddy, Tencent tarafından ücretsiz sunlan Pubg Mobile oyunun bilgisayar oynamanız için hazırlanmış PC sürümüdür.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Tencent Gaming Buddy 1.0.5727.123
Tencent Gaming Buddy 11.0.16777.224

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum veya Soru Var

 1. Pınar Tezel 19 Şubat 2021

  Peki bunun kurulmuş hali var mı?

  1. Moderatör 19 Şubat 2021

   Selam Pınar Hanım, kurulmuş hali olamaz. Portable’den bahsediyor da olabilirsiniz. Fakat şu an için Tencent Gaming Buddy kurulum yaparken sistem dosyalarını da farklı klasörlere yüklediğinden bu mümkün değil. Tencent Gaming Buddy Portable sürümü yoktur.