TeraCopy Eski Sürüm İndir

Kopyalama işlemini hızlandıran TeraCopy programını sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

TeraCopy Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
TeraCopy 2.3 İndirAralık 20132.5 MB
TeraCopy 3.26 İndirEkim 20174.4 MB

TeraCopy Hakkında

TeraCopy ile klasör, dosya veya dosyaların bir bütününü kopyalarken ya da taşırken normal hızdan daha hızlı bir şekilde kopyalama ve veri taşıma işlemi yapabilirsiniz.

TeraCopy ile işlem yapmak basittir. Kopyalayacağınız veri üzerinden TeraCopy seçimini seçerek yapabilir veya normal kopyala ya da taşıma menülerine basarak taşımak ve kopyalamak istediğinizde de normal yapıştır menüsüne bastığınız program size TeraCopy ile mi yoksa normal olarak mı taşımak istediğinizi soracak siz TeraCopy seçmeniz yeterli olacaktır.

Özellikle büyük verileri bir yerden başka bir yere taşırken TeraCopy size zamandan kazandıracaktır. TeraCopy tüm diskler için uygulayabilirsiniz. İkiye ayrılmış veya daha fazla ayrılmış hard diskler için, harici hard diskler için, USB bellek için velhasıl tüm sürücüler için programı sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz mümkün.

Veri taşıma veya kopyalama işleminde TeraCopy aktif olduğunda size detaylı olarak ne kadar veri kopyalama işlemi yaptığını şerit ve zaman olarak göstermektedir.

Dosya, klasör, dosya veya klasörleri normal kopyalama ve taşıma işlemini daha hızlı yapmak isteyenler, kopyalama ve taşıma işlemini sürekli olarak yapanlar bilgisayarınızda Code Sector Inc. tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak kullanıma sunulan Windows yazılımdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

TeraCopy 2.3

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.