Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 50 saniye

Yorum Yazın.

The Extractor ile sıkıştırılmış dosyaları açabilir veya silebilirsiniz. Sayfa içerisinde The Extractor eski sürümü verilmiştir, burada The Extractor eski sürüm için sürüm numarası, indirme boyutu ve yayınlanma tarihini bulabilirsiniz.

The Extractor Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
The Extractor 2.0.2 (64 Bit) İndirMart 20157.6 MB.

The Extractor Hakkında

The Extractor, Urban Dahlberg tarafından kullanıma sunulmuş sıkıştırılmış dosyaları açma ve güvenli bir şekilde sıkıştırılmış dosyaları silme işlemi yapan Windows yazılımıdır. Program içeriğinde sadece sıkıştırılmış veriyi menü yardımı ile kolaylıkla silerek tamamen sıkıştırılmış veriyi bilgisayarınızda kaldırabilirsiniz. Ücretsizdir kısıtlama olmadan işlem yapılabilir.

.Zip, .rar ve ZIP64 uzantıları destekler. Sürekle bırak özelliği, şifrelenmiş dosyaları veya klasörleri silme, durdurma, başlatma veya duraklama işlemi yapma, arşiv verilerini dosya veya klasör olarak gösterme özelliklerini kullanabilirsiniz.

Açmadan önce sıkıştırılmış verinin içeriğini görme, içerisinde bulunan diğer klasörleri görebilme, test ederek önceden verinin test görüntüsünü görerek sıkıştırılmış veriyi açma, ayarları sıfırlama, İngilizce gelişmiş yardım sayfası yardım sayfasına program içerisinde F1 tuşunu kullanarak ulaşabilirsiniz. Yalnız başta da söylediğimiz üzere programın yardım dosyası İngilizce metindir.

Program ağırlıklı olarak zip ve rar dosyalarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde açabildiğinden kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. The Extractor eski özelliği ise Türkçe dil seçimi olmamasıdır. Türkçe dil seçimi olmaması rağmen programı kullanmakta zorluk çekeceğinizi düşünmemekteyiz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
The Extractor 2.0.2

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.