Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 43 saniye

Yorum Yazın.

The Extractor ile sıkıştırılmış dosyaları açabilir veya silebilirsiniz. Sayfa içerisinde The Extractor eski sürümü verilmiştir, burada The Extractor eski sürüm için sürüm numarası, indirme boyutu ve yayınlanma tarihini bulabilirsiniz.

The Extractor Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
The Extractor 2.0.2 (64 Bit) İndir Mart 2015 7.6 MB.

The Extractor Hakkında

The Extractor, Urban Dahlberg tarafından kullanıma sunulmuş sıkıştırılmış dosyaları açma ve güvenli bir şekilde sıkıştırılmış dosyaları silme işlemi yapan Windows yazılımıdır. Program içeriğinde sadece sıkıştırılmış veriyi menü yardımı ile kolaylıkla silerek tamamen sıkıştırılmış veriyi bilgisayarınızda kaldırabilirsiniz. Ücretsizdir kısıtlama olmadan işlem yapılabilir.

.Zip, .rar ve ZIP64 uzantıları destekler. Sürekle bırak özelliği, şifrelenmiş dosyaları veya klasörleri silme, durdurma, başlatma veya duraklama işlemi yapma, arşiv verilerini dosya veya klasör olarak gösterme özelliklerini kullanabilirsiniz.

Açmadan önce sıkıştırılmış verinin içeriğini görme, içerisinde bulunan diğer klasörleri görebilme, test ederek önceden verinin test görüntüsünü görerek sıkıştırılmış veriyi açma, ayarları sıfırlama, İngilizce gelişmiş yardım sayfası yardım sayfasına program içerisinde F1 tuşunu kullanarak ulaşabilirsiniz. Yalnız başta da söylediğimiz üzere programın yardım dosyası İngilizce metindir.

Program ağırlıklı olarak zip ve rar dosyalarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde açabildiğinden kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. The Extractor eski özelliği ise Türkçe dil seçimi olmamasıdır. Türkçe dil seçimi olmaması rağmen programı kullanmakta zorluk çekeceğinizi düşünmemekteyiz.

The Extractor 2.0.2 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.