Yorum Yazın

TheAeroClock için Windows 32 bit ya da Windows 64 bit için indirme seçimini sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

TheAeroClock Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
TheAeroClock 4.61 (64 Bit) İndir Haziran 2018 1.7 MB.
TheAeroClock 4.61 (32 Bit) İndir Haziran 2018 1.4 MB.
TheAeroClock 5.33 (32 Bit) İndir Nisan 2020 1.7 MB.
TheAeroClock 5.33 (64 Bit) İndir Nisan 2020 1.8 MB.

TheAeroClock Hakkında

TheAeroClock, Nenad Hrg tarafından hazırlanan tamamen ücretsiz olarak Windows kullanıcıların hizmetine sunulmuş masaüstü için büyük saat eklemenize yarayan yazılımdır.

Programın içerisinde saatinizi boyutunu, ekranı ortalama, nerede görünmesi istediğinizi, dijital mi yoksa manüel saat olarak mı görünmesini istediğiniz, saatin rengini, saatin fontunu ve diğer tüm saat görünümlerini, şeffaflık ayarlamasını, her zaman üste seçimi ile sürekli saati görme imkânı gibi diğer ayarlama işlemlerini program içerisinde yapabiliyorsunuz.

Açılışta isterseniz en son ayarlamış olduğunuz şekilde siz açmadan saatin direk olarak açılmasını da sağlayabiliyorsunuz. Saat ayarlarını durum çubuğunda ulaşarak değiştirebilir yine durum çubuğuna giderek saati kapatabilir veya programı tamamen kapatabilirsiniz.

Site içerisinde aksi belirtilmekçe programın 32 bit ve 64 uyumlu olan eski sürümlerin indirme imkânı verilmiştir. İndirme sırasında 64 bir kullanıcıları 64 bit olan eski sürümü indirmeleri, 32 bit kullanıcılar ise TheAeroClock 32 bit eski sürümünü indirmeleri gerekmektedir.

Bu eski sürümlerin hangi sürüm olduğu ve yayınlanma tarihleri de tablo içerisinde verilmiştir. Bu şekilde hangi eski sürümü indirdiğiniz hakkında bilgi sahibi olabilir indirerek bilgisayarınızda ücretsiz olarak bu masa üstü saat uygulamasını kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
TheAeroClock 4.61
TheAeroClock 5.33

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.