Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 38 saniye

Yorum Yazın.

TheAeroClock için Windows 32 bit ya da Windows 64 bit için indirme seçimini sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

TheAeroClock Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
TheAeroClock 4.61 (64 Bit) İndirHaziran 20181.7 MB.
TheAeroClock 4.61 (32 Bit) İndirHaziran 20181.4 MB.

TheAeroClock Hakkında

TheAeroClock, Nenad Hrg tarafından hazırlanan tamamen ücretsiz olarak Windows kullanıcıların hizmetine sunulmuş masaüstü için büyük saat eklemenize yarayan yazılımdır.

Programın içerisinde saatinizi boyutunu, ekranı ortalama, nerede görünmesi istediğinizi, dijital mi yoksa manüel saat olarak mı görünmesini istediğiniz, saatin rengini, saatin fontunu ve diğer tüm saat görünümlerini, şeffaflık ayarlamasını, her zaman üste seçimi ile sürekli saati görme imkânı gibi diğer ayarlama işlemlerini program içerisinde yapabiliyorsunuz.

Açılışta isterseniz en son ayarlamış olduğunuz şekilde siz açmadan saatin direk olarak açılmasını da sağlayabiliyorsunuz. Saat ayarlarını durum çubuğunda ulaşarak değiştirebilir yine durum çubuğuna giderek saati kapatabilir veya programı tamamen kapatabilirsiniz.

Site içerisinde aksi belirtilmekçe programın 32 bit ve 64 uyumlu olan eski sürümlerin indirme imkânı verilmiştir. İndirme sırasında 64 bir kullanıcıları 64 bit olan eski sürümü indirmeleri, 32 bit kullanıcılar ise TheAeroClock 32 bit eski sürümünü indirmeleri gerekmektedir.

Bu eski sürümlerin hangi sürüm olduğu ve yayınlanma tarihleri de tablo içerisinde verilmiştir. Bu şekilde hangi eski sürümü indirdiğiniz hakkında bilgi sahibi olabilir indirerek bilgisayarınızda ücretsiz olarak bu masa üstü saat uygulamasını kullanabilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
TheAeroClock 4.61

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.