Yorum Yazın.

ThisIsMyFile için eski sürümlerini sayfa içerisinde bularak eski sürüm ThisIsMyFile yazılımını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

ThisIsMyFile Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
ThisIsMyFile 2.55 (64 Bit) İndirKasım 2018250 KB.
ThisIsMyFile 2.55 (32 Bit) İndirKasım 2018137 KB.
ThisIsMyFile 2.61 (64 Bit) İndirOcak 2019250 KB.
ThisIsMyFile 2.61 (32 Bit) İndirOcak 2019137 KB.

ThisIsMyFile Hakkında

ThisIsMyFile, Nenad Hrg geliştiricisi tarafından sunulan kilitlenmiş veya korumaya alınmış dosyaları açmanıza yarayan ücretsiz, basit ve etkili bir yazılımdır. Korumaya alınmış dosyayı göstererek kilidi aç demeniz yeterlidir. Ayrıca isterseniz tamamen bu dosyayı yok edebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

ThisIsMyFile 2.55
ThisIsMyFile 2.61

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.