Yorum Yazın

Mozilla mail programı olan Thunderbird indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Thunderbird Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Thunderbird 52.5.2 İndir Aralık 2017 38.5 MB.
Thunderbird 60.7.0 İndir Mayıs 2019 30.4 MB.
Thunderbird 68.6.0 İndir Mart 2020 39 MB.
Thunderbird 78.10.2 İndir Mayıs 2021 48 MB.

Thunderbird Hakkında

Thunderbird Mozilla tarafından üretilen ve geliştirilen mail programıdır ve ücretsizdir. Özellikle mail fazla alanlar veya iş yerleri için mail programı olsun ücretsiz olsu diyenler için Thunderbird öneririz.

Thunderbird ile bilgisayarınızda maillerinizi kullanıcı adı ve şifre tek defa girerek bir daha girmeden yönetebilir, mail atabilir, mail alabilir, mailleriniz için ek dosyalar ekleyebilirsiniz. Özellikle internet tarayıcına sıklıkla girmek sürekli mail kullanıcı adı ve şifre girmeden sıkılanlar için ideal bir programdır.

Program ayrıca takvim, gelen giden gönderileri ayrıntılı, tarihleri ile birlikte görebilir şablon mail oluşturabilir maillerinizin altında imza ekleyebilirsiniz. Gelişmiş arama ile mail içerisinde arama yapabileceğiniz gibi sadece mail adresini aratabilir ve tüm gelen mailleri süzerek detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Programı kurduktan sonra isterseniz yeni mail adresi alabilir isterseniz önceki mail bilgilerinizi kullanabilirsiniz. Yeni mail adresi almak Thunderbird ile kolay ve ücretsizdir. Başlangıç için sorulan soruya yeni mail veya kullandığım mail adresim var seçimlerini yaparak mail kullanıcı adı ve şifrenizi giriniz kayıt etmesini isteyiniz. Bu sürekli kullanıcı adı ve şifre girmezsiniz.

Bir hususa da dikkat etmenizi isteriz kullandığınız bilgisayara bu programı kurduğunuz da başka kullanıcılar mailleri görebilir ve mail göndererek diğer işlemleri yapabilir. Bu uyarı tüm Thunderbird sürünmleri için geçelidir sadece eski sürüm değil tüm sürümler için işlemler bilgisayarda alelen açıktır.

Özetle Thunderbird gelişmiş özelliklere sahip tamamen ücretsiz bir mail programıdır. Sayfada Thunderbird için eski sürümü bulabilir sürüm numarası, yayın tarihini ve indirme boyutunu görerek bilgisayarınıza indirebiliriniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Thunderbird 52.5.2
Thunderbird 68.6.0
Thunderbird 78.10.2

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.