Yorum Yazın - 2 Yorum Var.

Tik Tok Andorid için eğlence amaçlı olarak kısa süreli videolar yaparak diğer Tik Tok kullanıcıların izlemesini ve beğenmesini sağlayabilirsiniz.

Tik Tok APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Tik Tok APK 1.6.6 İndir Ocak 2018 45.4 MB.
Tik Tok APK 12.2.4 İndir Temmuz 2019 83 MB.

Tik Tok APK Hakkında

Tik Tok, Bytemod Pte. Ltd. tarafından hazırlanmış özellikle 2019 yılları sonrası baya bir popülerleşmiş Android uygulamasıdır. Uygulamada diğer kullanıcıların dikkatini çekmek uygulamaya yönelmesini sağlamak için uzun sürekli ve geniş bir reklam yapılmıştır. Özellikle de uygulamanın kullananların sevmesi, diğer izleyicilerinden video oluşturma sa dahi izleyerek kullanıcıları takip etmeleri sayesinden büyük bir ivme ile 2019 yılında minyonlarca kişi tarafından indirilmiş ve kullanılmıştır.

Uygulamada bilmeyenler için ses arama ile istenilen sese video çekiyorsunuz. Bu sesler insanların dikkatini çeken seslerden oluşuyor. Siz bu sesten istediğinizi seçerek cep telefonu kamerasının önüne geçerek sese uygun hareketler yapıyorsunuz. Video kaydını istediğiniz yerde bekleyerek taslakta daha sonra yayınlamak için bırakabiliyor veya videonuzun uygun olduğunu düşünüyorsanız direk yayına aldırabiliyorsunuz.

Uygulamada videoları gezen diğer kullanıcılar sırası ile sizin video geldiğinde sizi izliyor izleyen kişi videonuzu beğendiyse üzerine 3 kere tıklayarak videonuzu beğeniyor, size kayıt olabiliyor, yorum alanından videonuza yorum yapabiliyor.

Ne kadar fazla beğeni alırsanız videonuzun izlenme sırasında ilk sırada çıkması kolaylaşıyor ve sizi izleyen takip eden sayısı artıyor. Size yazılan yorumları silebiliyor veya tamamen yorumları kapatabiliyorsunuz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Tik Tok APK 12.2.4

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

2 Yorum Var “Tik Tok APK Eski Sürüm İndir”