TikTok APK Eski Sürüm İndir

TikTok Android için eğlence amaçlı olarak kısa süreli videolar yaparak diğer TikTok kullanıcıların izlemesini ve beğenmesini sağlayabilirsiniz.

TikTok APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
TikTok APK 1.6.6 İndir Ocak 2018 45.4 MB
TikTok APK 12.2.4 İndir Temmuz 2019 83 MB
TikTok APK 17.3.2 İndir Ağustos 2020 88.5 MB
TikTok APK 20.9.3 İndir Eylül 2021 75.9 MB
TikTok APK 23.4.4 İndir Mart 2022 81.4 MB
TikTok APK 24.7.4 İndir Haziran 2022 126 MB
TikTok APK 25.7.4 İndir Ağustos 2022 157 MB

TikTok APK Hakkında

TikTok, Bytemod Pte. Ltd. tarafından hazırlanmış özellikle 2019 yılları sonrası baya bir popülerleşmiş Android uygulamasıdır. Uygulamada diğer kullanıcıların dikkatini çekmek uygulamaya yönelmesini sağlamak için uzun sürekli ve geniş bir reklam yapılmıştır. Özellikle de uygulamanın kullananların sevmesi, diğer izleyicilerinden video oluşturma sa dahi izleyerek kullanıcıları takip etmeleri sayesinden büyük bir ivme ile 2019 yılında minyonlarca kişi tarafından indirilmiş ve kullanılmıştır.

Uygulamada bilmeyenler için ses arama ile istenilen sese video çekiyorsunuz. Bu sesler insanların dikkatini çeken seslerden oluşuyor. Siz bu sesten istediğinizi seçerek cep telefonu kamerasının önüne geçerek sese uygun hareketler yapıyorsunuz. Video kaydını istediğiniz yerde bekleyerek taslakta daha sonra yayınlamak için bırakabiliyor veya videonuzun uygun olduğunu düşünüyorsanız direk yayına aldırabiliyorsunuz.

Uygulamada videoları gezen diğer kullanıcılar sırası ile sizin video geldiğinde sizi izliyor izleyen kişi videonuzu beğendiyse üzerine 3 kere tıklayarak videonuzu beğeniyor, size kayıt olabiliyor, yorum alanından videonuza yorum yapabiliyor.

Ne kadar fazla beğeni alırsanız videonuzun izlenme sırasında ilk sırada çıkması kolaylaşıyor ve sizi izleyen takip eden sayısı artıyor. Size yazılan yorumları silebiliyor veya tamamen yorumları kapatabiliyorsunuz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

TikTok APK 12.2.4
TikTok APK 17.3.2
TikTok APK 20.9.3
TikTok APK 23.4.4
TikTok APK 24.7.4
TikTok APK 25.7.4

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Asım Bertan 1 Ekim 2022

  Çok güzel bir uygulama teşekkürler.

 2. Sinem Apaydın 8 Haziran 2022

  Çok güzel ya tavsiye ederim.

  1. Moderatör 9 Haziran 2022

   Selam Sinem Hanım beğendiğinizi duymak bizler için güzel bir duygu siteyi önermeyi lütfen unutmayınız.

 3. Adem İşler 16 Ocak 2020

  Tarihler sürüm güncelleme tarihleri mi oluyor?

  1. Moderatör 17 Ocak 2020

   Selam Adem Bey, tarihler hangi tarihte güncelleme yapılarak kullanılmaya sunulduğu tarihleri göstermektedir. Anladığınız şekilde doğrudur.