Yorum Yazın - 2 Yorum Var.

Tor internet (Tor Browser) tarayıcısıdır.

Tor Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Tor Browser 7.5.4 Türkçe İndirMayıs 201851.5 MB.
Tor Browser 8.5.4 (64 Bit) Türkçe İndirTemmuz 201955 MB.
Tor Browser 8.5.4 (32 Bit) Türkçe İndirTemmuz 201954.6 MB.
Tor Browser 9.0.4 (32 Bit) İndirOcak 202062.4 MB.
Tor Browser 9.0.4 (64 Bit) İndirOcak 202064 MB.
Tor Browser 9.0.9 (32 Bit) İndirNisan 202063.8 MB.
Tor Browser 9.0.9 (64 Bit) İndirNisan 202065.4 MB.

Tor Hakkında

Tor yani Tor Browser internet üzerinden ip adresinizi gizleyerek güvenli bir gezinti sağlar. Tor ile yasaklanmış sitelere de giriş yapabilmeniz de mümkün. Yasaklanmış girişi engellenmiş sitelerde gezinti yapabilirsiniz.

Programı kurduktan sonra kendi sunucuları arasında sıklıkla ip adresi yenileyerek size gezinti imkânı sağlar. Bu şekilde sürekli ip adresiniz değiştiğinden dolayı ip adresiniz sabit kalmaz ve sürekli olarak değişmektedir. Bu sizin internet bağlantınızı yavaşlatmaz, kopma yaşamazsınız ve gezintiye sınırsız sürekli değişen ip adresiniz ile devam edebilirsiniz.

The Tor Project tarafından sunulan bu ağ yazılımı tamamen ücretsizdir. Yazılımı bilgisayarınızda kurmanız gerekmektedir. Kurduktan sonra açılan kendisine ait Tor Browser yani internet tarayıcı ile bağlantı yaptıktan sonra gezinti yapmaya başlayabilirsiniz.

32 Bit ve 64 Bit Windows işletim sisteminde çalışmaktadır. Ayrı, ayrı indirmenize gerek kalmaz. İşletim sisteminizin bit sürümü ne olursa olsun tek kurulum dosyasını indirerek kurmanız yeterli olacaktır.

Türkçe dil seçeneğini bulmaktadır. İndireceğiniz sürüm Türkçe ise indirme sırasında sayfada yazmakta kurulum bitiminde ise Tor tamamen Türkçe olarak kullanmaya başlamayacaksınız demektir. Dilerseniz program içerisinde dil seçimini de değiştirebilir dil güvenliğini de eğer başka bir dil biliyorsanız sağlayabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Tor Browser 7.5.4
Tor Browser 9.0.4
Tor Browser 9.0.9

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

2 Yorum Var “Tor Browser Eski Sürüm İndir”

  1. tor eski sürümünü kaldırmak istiyorum güncel sürümü kullanacam sebebi budur!

    1. Selam Yaşar Bey, iyi ramazanlar. Tor programında unistall yani kaldırma işlemi yoktur. Masaüstünde bulunan TorBrowser klasörünü ve kısayolunu silmeniz yeterlidir.