Yorum Yazın

Total Commander için Windows 32 bit, 64 bit, tek kurulumlu 32 bit ve 64 bit sürümlerini sayfa içerisinde bularak kullanabilirsiniz.

Total Commander Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Total Commander 1.12e İndir Ocak 1994 194 KB.
Total Commander 7.02 İndir Eylül 2007 2 MB.
Total Commander 9.21a (32 Bit) İndir Ağustos 2018 4.1 MB.
Total Commander 9.21a (64 Bit) İndir Ağustos 2018 4.8 MB.

Total Commander Hakkında

Total Commander, Ghisler Software GmbH tarafından sunulan deneme sürümü olan shareware dosya yönetimi, FTP istemcisi ve dosya arşivleme programıdır. Çoklu dil seçeneği (Türkçe ne yazık ki yok) Unicode desteği, FXP özelliği yani sunudan direk diğer sunucu üzerinden işlem, doğrudan aktarma sistemi, kısa yol tuşlarını kullanarak hızlı çalışabilme.

.uc2, .tar, .gz, .cab, .ace, .zip (Winzip), .arj, .lzh, .7zip ve .rar (Winrar) dosyaları üzerinden işlem yapabilme, mini resim görünümü, sekmeli çalışma, ifadeler ile kolay çalışma, Unicode ile 259 harfe kadar çalışabilme desteği bulunmaktadır.

Total Commander Türkçeleştirme

Programın Türkçe dil desteği yani Türkçeleştirme dosyaları ayrıca indirerek yükleme yapmanız gerekmektedir. Türkçe için buradan indiriniz.

Total Commander Türkçe Yapma

İndirdiğiniz zip dosyasını açarak klasör içerisinde bulunan tüm dosyaları Total Commander kurulu olduğu dizinde (C:totalcmd) LANGUAGE klasörü içerisine yükleyerek program İngilizce iken “Configuration” oradan “Options” ve açılan menüde resimde gözüktüğü gibi “language” ve açılan pencerede WCMD_TUR.mnu seçip onaylamalısınız. Türkçeleştirme Total Commander 7.02 ve Total Commander 9.21a ile sorunsuz çalıştığı tarafımızdan incelenmiş bu sürümlerden eski sürümlerde menü değişiklikleri olacağından çalışmama ihtimali vardır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Total Commander 7.02
Total Commander 9.21a

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.