Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 51 saniye

Yorum Yazın.

Total Commander için Windows 32 bit, 64 bit, tek kurulumlu 32 bit ve 64 bit eski sürümlerini sayfa içerisinde bularak kullanabilirsiniz. Her çıkan sürüm ondan önceki sürümü eski sürüm yapmaktadır. Sayfada sürümler en eskiden yeniye doğru listelenmektedir.

Total Commander Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Total Commander 1.12e İndirOcak 1994194 KB.
Total Commander 7.02 İndirEylül 20072 MB.
Total Commander 9.21a (32 Bit) İndirAğustos 20184.1 MB.
Total Commander 9.21a (64 Bit) İndirAğustos 20184.8 MB.

Total Commander Hakkında

Total Commander, Ghisler Software GmbH tarafından sunulan deneme sürümü olan shareware dosya yönetimi efendim FTP istemcisi ve dosya arşivleme programıdır. Çoklu dil seçeneği (Türkçe ne yazık ki yok) Unicode desteği, FXP özelliği yani sunudan direk diğer sunucu üzerinden işlem, doğrudan aktarma sistemi, kısa yol tuşlarını kullanarak hızlı çalışabilme.

.uc2, .tar, .gz, .cab, .ace, .zip (Winzip), .arj, .lzh, .7zip ve .rar (Winrar) dosyaları üzerinden işlem yapabilme, mini resim görünümü, sekmeli çalışma, ifadeler ile kolay çalışma, Unicode ile 259 harfe kadar çalışabilme desteği bulunmaktadır.

Total Commander Türkçeleştirme

Programın Türkçe dil desteği yani Türkçeleştirme dosyaları ayrıca indirerek yükleme yapmanız gerekmektedir. Türkçe için buradan indiriniz.

Total Commander Türkçe Yapma

İndirdiğiniz zip dosyasını açarak klasör içerisinde bulunan tüm dosyaları Total Commander kurulu olduğu dizinde (C:totalcmd) LANGUAGE klasörü içerisine yükleyerek program İngilizce iken “Configuration” oradan “Options” ve açılan menüde resimde gözüktüğü gibi “language” ve açılan pencerede WCMD_TUR.mnu seçip onaylamalısınız. Türkçeleştirme Total Commander 7.02 ve Total Commander 9.21a ile sorunsuz çalıştığı tarafımızdan incelenmiş bu sürümlerden eski sürümlerde menü değişiklikleri olacağından çalışmama ihtimali vardır.

Total Commander 7.02
Total Commander 9.21a

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.