Yorum Yazın

Total Video Converter programını 32 bit ve 64 bit Windows işletim sisteminde kullanmak için indirebilirsiniz.

Total Video Converter Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Total Video Converter 3.11 İndir Ağustos 2007 5.1 MB.
Total Video Converter 3.71 İndir Aralık 2007 15 MB.

Total Video Converter Hakkında

Total Video Converter, EffectMatrix Software tarafından yazılan deneme sürüm popüler video ve ses uzantıları arasında dönüşüm yapmaya yarayan Windows yazılımıdır.

Bazı zamanlarda ses veya video uzantılarından dönüşüm yapmak isteriz. Bu nedenler video veya ses yüklerken bizde bulunan ses ve video uzantısını yüklediğimiz yerin desteklememesinden veya ses ya da video dosyasının çok büyük boyuta sahip olmasından daha birçok nedenden kaynaklanabilir. İşte bu durumda uzantıyı destekleyen veya boyutu daha düşük hale getirme için video ve ses uzantısı dönüştürücüsü ararız. Bu program da sizin işinizi dönüştürme de görecektir.

Desteklediği video ve ses uzantıları ise şunlardır;

Video Uznatıları: .avi, .flv, .mov, .rm,.rmvb, .mp4, .3gp, 3g2 .psp, .mpg, .mpeg, .mpg, mpeg, .vob, .divx, .asf, .wmv, .fli, .flc, .gif, .dv, .mkv ve .ogm video uzantıları.

Ses Uzantıları: .cda, .mp3, mp2, .wav, .wma, .ra, .ogg, .amr, .ac3, .au ve .swf ses uzantıları.

Sayfa yer alan 32 bit ve 64 bit olan işletim sistemi için tek dosyada aksi yan indirme linkinde belirtilmediği müddetçe uyumludur. İndireceğiniz eski sürümün yayınlanma tarihi ve diğer sürüm bilgilerini yine sayfa içerisinde görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Total Video Converter 3.11
Total Video Converter 3.71

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.