Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 45 saniye

Yorum Yazın.

TraceRouteOK, sayfa içerisinde bulabilir, Windows için bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

TraceRouteOK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
TraceRouteOK 1.33 (64 Bit) İndir Haziran 2018 104 KB.
TraceRouteOK 1.33 (32 Bit) İndir Haziran 2018 43.7 KB.

TraceRouteOK Hakkında

Nenad Hrg tarafından hazırlanan ücretsiz, internet sitesi veya girilen ip adresinin takip ettiği yolu ve ping süresini gösteren yazılımdır. Bu programa girmiş olduğunuz adres sizin yerel adresinden başlayarak internet sitesi adresi ve diğer uğradığı adresler hakkında detaylı bilgi verir.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

TraceRouteOK1.33

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.