Turkcell Dijital Operatör APK Eski Sürüm İndir

Eski Türkcell hesabım uygulaması yeni hali ile Turkcell Dijital Operatör olarak uygulama isim değişmiş, dönüştürülmüştür.

Turkcell Dijital Operatör APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Turkcell Dijital Operatör APK 10.8 İndir Temmuz 2019 42.4 MB
Turkcell Dijital Operatör APK 11.9 İndir Nisan 2020 64.5 MB
Turkcell Dijital Operatör APK 15.7.1 İndir Mayıs 2022 117.7 MB

Turkcell Dijital Operatör APK Hakkında

Dijital Operatör, Turkcell kullanıcılarına yönelik 3 ana kategoride işlem yapabilecekleri kalan kullanım miktarı, fatura işlemleri, müşteri hizmetlerine ulaşmadan işlem yapma gibi birçok Türkcell işlemlerini yapabileceğiniz Android uygulamasıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Turkcell Dijital Operatör APK 10.8

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Yasin Çözen 11 Temmuz 2020

  İndirmiyor.

  1. Moderatör 12 Temmuz 2020

   Selam Yasin Bey, Turkcell dijital operatör apk uygulaması eski sürümleri için indirmeler kontrol edildi, bir sorunla karşılaşılmmıştır. İndirmeler sorunsuzdur.