Yorum Yazın

Turkcell Hesabım uygulaması Türkcell ve Süperonline kullanıcıları için Android uygulamasıdır.

Turkcell Hesabım APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Turkcell Hesabım APK 7.8 İndir Aralık 2017 42.7 MB.
Turkcell Hesabım APK 8.2 İndir Mart 2018 42.7 MB.
Turkcell Hesabım APK 8.5 İndir Haziran 2018 42.7 MB.
Turkcell Hesabım APK 8.6 İndir Temmuz 2018 42.7 MB.

Turkcell Hesabım APK Hakkında

Uygulama Türkcell hat kullanıcıları ve Süperonline kullanıcıları için hazırlanmıştır.

Turkcell Hesabım Android (APK) ile kullanmış olduğunuz paket ile ilgili detayları, kalan konuşma, sms (mesaj) ve diğer hizmet sürenizi, canlı yardım hizmetini, gelen faturanızı detaylı olarak inceleme, ek paket isteme. Superonline kullanıcı iseniz Superonline üyeliğinizi ekleme ve işlem yapma, yurt dışı aramaya açma veya kapatma, yönlendirme, numara ekleme ve diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kampanyaları takip etme diğer paketler hakkında detaylı bilgi alma ve size uygun diğer paketleri inceleme gibi işlemleri de Android cihazınızda bu uygulama ile yapabilmeniz mümkündür. Uygulama içerisinde sarı kutucuğum menüsüne giderseniz eğer size Turkcell hediye sundu ise onu görebilir uygulama içerisinde hediyenizi aktif hale getirebilirsiniz.

Programın en önemli özelliği ise Türkcell Çağrı merkezini aramadan tüm çağrı merkezi işlemlerinizi bu uygulama içerisinde yapabilmenizdir. Bu şekilde işlemlerinizi hızlı ve muhatap aramadan gerçekleştirebilirsiniz.

Bu uygulama Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmuş olup Türkcell ve Süperonline kullanıcıları için tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Not: Turkcell Hesabım Android uygulaması Turkcell Dijital Operatör olarak değiştirildi. Turkcell Dijital Operatör eski sürümlerini sitede bulabilirsiniz.

Sadece Android işletim sistemli cihazlar için çalışmaktadır. Site içerisinde yer alan eski sürüm için yayın tarihi, sürüm numarası ve indirme boyutunu sayfada görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Turkcell Hesabım APK 7.8
Turkcell Hesabım APK 8.5
Kategori: Mobil Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.