Turkcell Hesabım APK Eski Sürüm İndir

Turkcell Hesabım uygulaması Türkcell ve Süperonline kullanıcıları için Android uygulamasıdır.

Turkcell Hesabım APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Turkcell Hesabım APK 7.8 İndir Aralık 2017 42.8 MB
Turkcell Hesabım APK 8.2 İndir Mart 2018 42.8 MB
Turkcell Hesabım APK 8.5 İndir Haziran 2018 42.8 MB
Turkcell Hesabım APK 8.6 İndir Temmuz 2018 42.8 MB

Turkcell Hesabım APK Hakkında

Uygulama Türkcell hat kullanıcıları ve Süperonline kullanıcıları için hazırlanmıştır.

Turkcell Hesabım Android (APK) ile kullanmış olduğunuz paket ile ilgili detayları, kalan konuşma, sms (mesaj) ve diğer hizmet sürenizi, canlı yardım hizmetini, gelen faturanızı detaylı olarak inceleme, ek paket isteme. Superonline kullanıcı iseniz Superonline üyeliğinizi ekleme ve işlem yapma, yurt dışı aramaya açma veya kapatma, yönlendirme, numara ekleme ve diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kampanyaları takip etme diğer paketler hakkında detaylı bilgi alma ve size uygun diğer paketleri inceleme gibi işlemleri de Android cihazınızda bu uygulama ile yapabilmeniz mümkündür. Uygulama içerisinde sarı kutucuğum menüsüne giderseniz eğer size Turkcell hediye sundu ise onu görebilir uygulama içerisinde hediyenizi aktif hale getirebilirsiniz.

Programın en önemli özelliği ise Türkcell Çağrı merkezini aramadan tüm çağrı merkezi işlemlerinizi bu uygulama içerisinde yapabilmenizdir. Bu şekilde işlemlerinizi hızlı ve muhatap aramadan gerçekleştirebilirsiniz.

Bu uygulama Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmuş olup Türkcell ve Süperonline kullanıcıları için tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Not: Turkcell Hesabım Android uygulaması Turkcell Dijital Operatör olarak değiştirildi. Turkcell Dijital Operatör eski sürümlerini sitede bulabilirsiniz.

Sadece Android işletim sistemli cihazlar için çalışmaktadır. Site içerisinde yer alan eski sürüm için yayın tarihi, sürüm numarası ve indirme boyutunu sayfada görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Turkcell Hesabım APK 7.8
Turkcell Hesabım APK 8.5

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.