Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 45 saniye

Yorum Yazın - 1 Yorum Var.

Twitch masa üstü uygulamasını sayfa içerisinde temiz olarak bilgisayarınıza indirebilir, ücretsiz kullanabilirsiniz.

Twitch PC Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Twitch PC 7.5.6715 İndirHaziran 201883.1 MB.

Twitch PC Hakkında

Twitch PC, Twitch Interactive tarafından yazılmış olan ücretsiz çevrimiçi oyun oynacıların veya çevrimiçi oyunlarınız videolarını diğer kullanıcılar ile paylaşabileceğiniz Windows gelişmiş paylaşım yazılımıdır.

Twitch ile kendinize ait bir video oyuncu kanalı açarak oyun oynamanızı diğer kullanıcılara video olarak gösterebilir, onların size üye olmasını isteyebilirsiniz.

Popüler Twitch kullanıcıları ekleyebilir, onların çekmiş olduğu videoları, en son videoyu görebilir, çevrimiçi ise yazılı olarak paylaşım yapabilirsiniz.

Özellikle 2017 ve 2018 yılında büyük bir hızla ilerleyen bu uygulama Dünya çapında büyük bir hız kazanarak minyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Yabancı ve Türk oyuncuları sadece aramanız yeterlidir. İsmini bildiğiniz kişi veya kişileri aramak listenize ekleyerek onları takip etmeniz de uygulama içerisinde kolaydır.

İyi bir oyuncusunuz ve çevrimiçi arkadaşları toplayarak oyunu nasıl oynadığınızı sizin iyi bir oyuncu olduğunuzu ispat etmek istiyorsanız hile ve şüphe olmadan anlık olarak onlara iyi bir oyuncu olduğunuz ispat edebilme imkânını bulabilirsiniz.

Oyun diyoruz ama! Twitch ile diğer anlık videoları da paylaşabilmeniz mümkün oyun dememizin nedeni ise oyun ağırlıklı kullanıldığından yemek yapıyor ve anlık paylaşmak istiyorsanız da Twitch size uygun olabilir. Anlık video paylaşımı yaparak üye toplayın ve gelen kullanıcılara sizin becerikli birisi olduğunu gösterin.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Twitch PC 7.5.6715
Kategori: Windows

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

Sadece 1 Yorum Var “Twitch PC Eski Sürüm İndir”

  1. Ayrıca ek not olarak Twitch en son güncellemesinde izleyicilere destek için para gönderme butonunu yayınlandı.

    Bu buton ile izleyiciler sevdikleri Twitch yayıncılarına destek amaçlı para gönderebilmektedir. Bu şekilde sizde kendinize ait bilgili olduğunuz bir işinizde Twitch ile internet üzerinden para kazanma imkânı bulabilirsiniz.

    Ek not olarak eklememiz sebebi ise şu an uygulamaktadır. İlerde bu uygulama devam edip etmeyeceğini bilmediğimiz içindir. Eskisurumu.com 8 Temmuz 2018 Pazar yazılı ek notudur.