Yorum Yazın - 1 Yorum Var

Twitch masa üstü uygulamasını sayfa içerisinde temiz olarak bilgisayarınıza indirebilir, ücretsiz kullanabilirsiniz.

Twitch PC Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Twitch PC 7.5.6715 İndir Haziran 2018 83.1 MB.

Twitch PC Hakkında

Twitch PC, Twitch Interactive tarafından yazılmış olan ücretsiz çevrimiçi oyun oynacıların veya çevrimiçi oyunlarınız videolarını diğer kullanıcılar ile paylaşabileceğiniz Windows gelişmiş paylaşım yazılımıdır.

Twitch ile kendinize ait bir video oyuncu kanalı açarak oyun oynamanızı diğer kullanıcılara video olarak gösterebilir, onların size üye olmasını isteyebilirsiniz.

Popüler Twitch kullanıcıları ekleyebilir, onların çekmiş olduğu videoları, en son videoyu görebilir, çevrimiçi ise yazılı olarak paylaşım yapabilirsiniz.

Özellikle 2017 ve 2018 yılında büyük bir hızla ilerleyen bu uygulama Dünya çapında büyük bir hız kazanarak minyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Yabancı ve Türk oyuncuları sadece aramanız yeterlidir. İsmini bildiğiniz kişi veya kişileri aramak listenize ekleyerek onları takip etmeniz de uygulama içerisinde kolaydır.

İyi bir oyuncusunuz ve çevrimiçi arkadaşları toplayarak oyunu nasıl oynadığınızı sizin iyi bir oyuncu olduğunuzu ispat etmek istiyorsanız hile ve şüphe olmadan anlık olarak onlara iyi bir oyuncu olduğunuz ispat edebilme imkânını bulabilirsiniz.

Oyun diyoruz ama! Twitch ile diğer anlık videoları da paylaşabilmeniz mümkün oyun dememizin nedeni ise oyun ağırlıklı kullanıldığından yemek yapıyor ve anlık paylaşmak istiyorsanız da Twitch size uygun olabilir. Anlık video paylaşımı yaparak üye toplayın ve gelen kullanıcılara sizin becerikli birisi olduğunu gösterin.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Twitch PC 7.5.6715

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Sadece 1 Yorum Var “Twitch PC Eski Sürüm İndir”

  1. Ayrıca ek not olarak Twitch en son güncellemesinde izleyicilere destek için para gönderme butonunu yayınlandı.

    Bu buton ile izleyiciler sevdikleri Twitch yayıncılarına destek amaçlı para gönderebilmektedir. Bu şekilde sizde kendinize ait bilgili olduğunuz bir işinizde Twitch ile internet üzerinden para kazanma imkânı bulabilirsiniz.

    Ek not olarak eklememiz sebebi ise şu an uygulamaktadır. İlerde bu uygulama devam edip etmeyeceğini bilmediğimiz içindir. Eskisurumu.com 8 Temmuz 2018 Pazar yazılı ek notudur.