Yorum Yazın - 2 Yorum Var.

Twitter Android uygulaması ile anlık mesaj, konum ve fotoğraflarınızı paylaşın.

Twitter Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Twitter APK 7.89.0-release.43 İndir Nisan 2019 29.7 MB.
Twitter APK 8.13.0-release.00 İndir Eylül 2019 30.7 MB.

Twitter Hakkında

Twitter, Twitter, Inc. tarafından geliştirilen Andorid cihazlarda foto, mesaj, konum ve haber akışını takip edebileceğiniz sosyal bir ağdır. Sohbet edebilir, arkadaşlık kurabilir, gündem haberlerini takip edebilir, tweet ya retweet yapabilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Twitter APK 8.13.0-release.00

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

2 Yorum Var “Twitter APK Eski Sürüm İndir”

    1. Selam Ömer ÇAKICI Bey, sayfada bulunan eski sürüm apk dosyalarının birisini yükleyerek eski Twitter kullanabilirsiniz. Sorunuz olursa buradan sorabilirsiniz.