Yorum Yazın

uGet, dosya indirme yöneticisinin Linux işletim sistemi için indirerek, kullanın.

uGet Linux Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
uGet Linux 2.0.10.7 İndir Ağustos 2017 9.6 MB.
uGet Linux 2.2.1 İndir Ağustos 2019 9.7 MB.

uGet Linux Hakkında

uGet programını Linux işletim sisteminde eski sürümünü çalıştırarak dosya indirme işlemi yapabilirsiniz.

uGet size çoklu indirme, indirmeleri sıraya koyma önemli indirmeleri başta önemsiz indirmeleri ise daha sonra yapma, Torrent desteği, Torrent dosyalarını indirme ve çalıştırma, indirme zamanlama, kısa yol tuşları ile hızlı kullanım, indirme geçmişini inceleme gibi bir çok özellikleri sunmaktadır.

uGet açık kaynak kodludur. Türkçe dil de dâhil olmak üzere yirmi dilde çalışabilir. İndirmeleri hızlı yaparsınız internet kaynağınızda indirme yaparken internet hızınızı düşürmez sizde bu sayede uGet ile indirme yaparken internet gezinti programları ile gezinti yapabilirsiniz. Arka planda indirme yaparak siz internet sitelerinde indirme sırasında gezinti yapma keyfini uGet ile yaşayın.

Tamamen ücretsizdir. Kısıtlama yoktur. Program içerisinde tüm özellikleri kullanabilirsiniz. Bu sayfada yer alan uGet programı sadece Linux işletim sistemi içindir. Eğer Linux işletim sistemi için eski sürüm uGet programı arıyorsanız indiriniz. Diğer işletim sistemlerinden çalışmayacaktır.

Linux işletim sisteminde hızlı indirme yapmak isteyenler ve popüler indirme yöneticisi programı arayanlara uGet Linux tavsiye ederiz. uGet Linux Ubuntu işletim sisteminde de çalışmaktadır. Ubuntu için de bu eski sürüm uGet Linux programı indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
uGet Linux 2.0.10.7

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.