uGet Linux Eski Sürüm İndir

uGet, dosya indirme yöneticisinin Linux işletim sistemi için indirerek, kullanın.

uGet Linux Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
uGet Linux 2.0.10.7 İndirAğustos 20179.6 MB
uGet Linux 2.2.1 İndirAğustos 20199.7 MB

uGet Linux Hakkında

uGet programını Linux işletim sisteminde eski sürümünü çalıştırarak dosya indirme işlemi yapabilirsiniz.

uGet size çoklu indirme, indirmeleri sıraya koyma önemli indirmeleri başta önemsiz indirmeleri ise daha sonra yapma, Torrent desteği, Torrent dosyalarını indirme ve çalıştırma, indirme zamanlama, kısa yol tuşları ile hızlı kullanım, indirme geçmişini inceleme gibi bir çok özellikleri sunmaktadır.

uGet açık kaynak kodludur. Türkçe dil de dâhil olmak üzere yirmi dilde çalışabilir. İndirmeleri hızlı yaparsınız internet kaynağınızda indirme yaparken internet hızınızı düşürmez sizde bu sayede uGet ile indirme yaparken internet gezinti programları ile gezinti yapabilirsiniz. Arka planda indirme yaparak siz internet sitelerinde indirme sırasında gezinti yapma keyfini uGet ile yaşayın.

Tamamen ücretsizdir. Kısıtlama yoktur. Program içerisinde tüm özellikleri kullanabilirsiniz. Bu sayfada yer alan uGet programı sadece Linux işletim sistemi içindir. Eğer Linux işletim sistemi için eski sürüm uGet programı arıyorsanız indiriniz. Diğer işletim sistemlerinden çalışmayacaktır.

Linux işletim sisteminde hızlı indirme yapmak isteyenler ve popüler indirme yöneticisi programı arayanlara uGet Linux tavsiye ederiz. uGet Linux Ubuntu işletim sisteminde de çalışmaktadır. Ubuntu için de bu eski sürüm uGet Linux programı indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

uGet Linux 2.0.10.7

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Linux Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.