Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 51 saniye

Yorum Yazın.

Gelişmiş gif uzantılı animasyon yapma programıdır. Gif hareketli resimleri Ulead GIF Animator ile oluşturabilirsiniz.

Ulead GIF Animator Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Ulead GIF Animator 5.05 İndirNisan 200410.5 MB.

Ulead GIF Animator Hakkında

Ulead GIF Animator, Ulead tarafından sulunan deneme sürüm gif animasyon resimler oluşturabileceğiniz Windows yazılımıdır. Hareketli resimleri bu program ile oluşturabilir kullanmak istediğiniz yerde .gif dosyasını kullanabilirsiniz. Tek, tek resimleri eklemeli resimleri sırasına göre dizleme ve geçiş süresini program içerisinde ayarlamasını yapmalısınız, basittir.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Ulead GIF Animator 5.05

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.