Yorum Yazın

Ultra Adware Killer reklâm virüsü silme yazılımın 32 bit ve 64 bit işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışan, Windows 10 dâhil olmak üzere tüm Windows için çalıştırabileceğiniz indirmeler sayfa içerisinde verilmiştir.

Ultra Adware Killer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Ultra Adware Killer 7.5.1.0 İndir Temmuz 2018 9 MB.
Ultra Adware Killer 7.6.5.0 İndir Eylül 2019 8.6 MB.

Ultra Adware Killer Hakkında

Ultra Adware Killer, Carifred tarafından yazılan ücretsiz reklâm virüsü temizleme Windows yazılımıdır. Reklâm virüsler tarayıcılar başta olmak üzere bilgisayara bulaşır internet tarayıcısı veya aniden önünüze çıkar. Hatta bazı reklâmlar çocuğunuzun görmesini istemediğiniz ahlak sınırı aşan reklâmlar olabilmektedir. Bu tür reklâmlar aniden önünüze çıkar sizi mahcup duruma düşürebilir, bu sizin hoşunuza gitmeyen bir durum olabilir.

Bu tür sizin bilgisayarınızda internet tarayıcınızın açılışına, eklentilere, araç çubuğuna veya diğer ayarlamaları içeriğine yerleşen reklâm virüslerini bu yazılım ile temizleyerek kurtarabilirsiniz.

Programın kullanımı için yapmanız gereken içerisinde taratma yapmak ve çıkan listede içerisinde gelen reklâm virüs listesinden seçim yaparak temizleme yapmak. Her tarayıcı için ayrı, ayrı menüleri kontrol etmelisiniz. Tüm menülere bakınız ve listede çıkan reklâm virüslerini temizleyerek tamamen kurtulabilir, reklâm virüsünü silebilirsiniz.

Sayfada yazılım için eski sürüm indirme boyutu, sürüm numarası ve sürümüm hangi eski tarihte yayınlandığı yer verilmektedir. Sürüm indir linkini kullanarak Ultra Adware Killer eski sürümünü indirerek bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. 7.6.5.0 versiyonu başlangıçta otomatik güncelleme araması yaparak başlamaktadır. İnterneti kapatarak güncellemesine engel olabilir, eski sürümü çalıştırabilirsiniz. Bu sadece 7.6.5.0 için olmayabilir diğer versiyonlar içinde geçerli olabilir bu şekilde güncelleme yapmaması için internetinizi kapatınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Ultra Adware Killer 7.5.1.0
Ultra Adware Killer 7.6.5.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.