Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 39 saniye

Yorum Yazın.

Ultra Adware Killer reklâm virüsü silme yazılımın 32 bit ve 64 bit işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışan, Windows 10 dâhil olmak üzere tüm Windows için çalıştırabileceğinizi eski sürümünü sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Ultra Adware Killer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Ultra Adware Killer 7.5.1.0 İndir Temmuz 2018 10.2 MB.

Ultra Adware Killer Hakkında

Ultra Adware Killer, Carifred tarafından yazılan ücretsiz reklâm virüsü temizleme Windows yazılımıdır. Reklâm virüsler tarayıcılar başta olmak üzere bilgisayara bulaşır internet tarayıcısı veya aniden önünüze çıkar. Hatta bazı reklâmlar çocuğunuzun görmesini istemediğiniz ahlak sınırı aşan reklâmlar olabilmektedir. Bu tür reklâmlar aniden önünüze çıkar sizi mahcup duruma düşürebilir, bu sizin hoşunuza gitmeyen bir durum olabilir.

Bu tür sizin bilgisayarınızda internet tarayıcınızın açılışına, eklentilere, araç çubuğuna veya diğer ayarlamaları içeriğine yerleşen reklâm virüslerini bu yazılım ile temizleyerek kurtarabilirsiniz.

Programın kullanımı için yapmanız gereken içerisinde taratma yapmak ve çıkan listede içerisinde gelen reklâm virüs listesinden seçim yaparak temizleme yapmak. Her tarayıcı için ayrı, ayrı menüleri kontrol etmelisiniz. Tüm menülere bakınız ve listede çıkan reklâm virüslerini temizleyerek tamamen kurtulabilir, reklâm virüsünü silebilirsiniz.

Sayfada yazılım için eski sürüm indirme boyutu, sürüm numarası ve sürümüm hangi eski tarihte yayınlandığı yer verilmektedir. Sürüm indir linkini kullanarak Ultra Adware Killer eski sürümünü indirerek bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ultra Adware Killer 7.5.1.0 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.