Ultra Adware Killer Eski Sürüm İndir

Ultra Adware Killer reklâm virüsü silme yazılımın 32 bit ve 64 bit işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışan, Windows 10 dâhil olmak üzere tüm Windows için çalıştırabileceğiniz indirmeler sayfa içerisinde verilmiştir.

Ultra Adware Killer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Ultra Adware Killer 7.5.1.0 İndirTemmuz 20189 MB
Ultra Adware Killer 7.6.5.0 İndirEylül 20198.6 MB

Ultra Adware Killer Hakkında

Ultra Adware Killer, Carifred tarafından yazılan ücretsiz reklâm virüsü temizleme Windows yazılımıdır. Reklâm virüsler tarayıcılar başta olmak üzere bilgisayara bulaşır internet tarayıcısı veya aniden önünüze çıkar. Hatta bazı reklâmlar çocuğunuzun görmesini istemediğiniz ahlak sınırı aşan reklâmlar olabilmektedir. Bu tür reklâmlar aniden önünüze çıkar sizi mahcup duruma düşürebilir, bu sizin hoşunuza gitmeyen bir durum olabilir.

Bu tür sizin bilgisayarınızda internet tarayıcınızın açılışına, eklentilere, araç çubuğuna veya diğer ayarlamaları içeriğine yerleşen reklâm virüslerini bu yazılım ile temizleyerek kurtarabilirsiniz.

Programın kullanımı için yapmanız gereken içerisinde taratma yapmak ve çıkan listede içerisinde gelen reklâm virüs listesinden seçim yaparak temizleme yapmak. Her tarayıcı için ayrı, ayrı menüleri kontrol etmelisiniz. Tüm menülere bakınız ve listede çıkan reklâm virüslerini temizleyerek tamamen kurtulabilir, reklâm virüsünü silebilirsiniz.

Sayfada yazılım için eski sürüm indirme boyutu, sürüm numarası ve sürümüm hangi eski tarihte yayınlandığı yer verilmektedir. Sürüm indir linkini kullanarak Ultra Adware Killer eski sürümünü indirerek bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. 7.6.5.0 versiyonu başlangıçta otomatik güncelleme araması yaparak başlamaktadır. İnterneti kapatarak güncellemesine engel olabilir, eski sürümü çalıştırabilirsiniz. Bu sadece 7.6.5.0 için olmayabilir diğer versiyonlar içinde geçerli olabilir bu şekilde güncelleme yapmaması için internetinizi kapatınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Ultra Adware Killer 7.5.1.0
Ultra Adware Killer 7.6.5.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.