UltraISO Eski Sürüm İndir

UltraISO ile Windows işletim sisteminizde CD ve DVD yazma imkânı bulabilirsiniz. UltraISO yazılımını Windows için edinin.

UltraISO Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
UltraISO 9.7.1.3519 İndirOcak 20184.3 MB
UltraISO 9.7.2.3561 İndirAğustos 20194.4 MB
UltraISO 9.7.6.3829 İndirAğustos 20214.8 MB

UltraISO Hakkında

UltraISO, EZB Systems Inc. tarafından kullanıcıları CD ve DVD yazabilmeleri için sunulmuş olan deneme sürüm Windows yazılımının kendisidir.

ISO ve BIN dosyalarını bu program ile oluşturabilir, değiştirebilir veya yazabilirsiniz. Bilinen popüler tüm kalıp yazma uzantılarına karşılayan UltraISO ISO, .BIN, .IMG, .CIF, .NRG, .MDS, .CCD, .BWI, .ISZ, .DMG, .DAA, .UIF, .HFS gibi kalıp uzantılarını yazma, değiştirme işlemini sürükle bırak işlemi ile yapabilirsiniz.

Disket imaj oluşturma, disket imajı değiştirme, disk imajı yazdırma, program ara yüzünü değiştirme, CD kontrol etme, açılma bilgisi oluşturma, çoklu açılış CD veya DVD yapma gibi daha birçok özelliğe sahiptir. Türkçe de dâhil olmak üzere birçok dili desteklemektedir.

Bilgisayarınız da Türkçe Windows işletim sistemi kurulu ise UltraISO bilgisayarınıza kurduğunuzda direk olarak Türkçe olacaktır. Dilerseniz diller alanından siz istediğiniz dili rahatlıkla değiştirebiliyorsunuz.

Ayrıca yazılabilir CD ve DVD yazma ve silme özelliğine sahip olan bu program ile CD veya DVD kontrol ederek yazdığınızda CD veya DVD yazma işlemini gerek direk gerekse kalıp olarak yazmanızda kesin yazma sonucu ile karşılaşır CD / DVD yakma boşa gitme gibi derdiniz olmayacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

UltraISO 9.7.1.3519
UltraISO 9.7.2.3561
UltraISO 9.7.6.3829

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.