Yorum Yazın.

UltraISO ile Windows işletim sisteminizde CD ve DVD yazma imkânı bulabilirsiniz. UltraISO yazılımını Windows için edinin.

UltraISO Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
UltraISO 9.7.1.3519 İndirOcak 20184.3 MB.
UltraISO 9.7.2.3561 İndirAğustos 20194.4 MB.

UltraISO Hakkında

UltraISO, EZB Systems Inc. tarafından kullanıcıları CD ve DVD yazabilmeleri için sunulmuş olan deneme sürüm Windows yazılımının kendisidir.

ISO ve BIN dosyalarını bu program ile oluşturabilir, değiştirebilir veya yazabilirsiniz. Bilinen popüler tüm kalıp yazma uzantılarına karşılayan UltraISO ISO, .BIN, .IMG, .CIF, .NRG, .MDS, .CCD, .BWI, .ISZ, .DMG, .DAA, .UIF, .HFS gibi kalıp uzantılarını yazma, değiştirme işlemini sürükle bırak işlemi ile yapabilirsiniz.

Disket imaj oluşturma, disket imajı değiştirme, disk imajı yazdırma, program ara yüzünü değiştirme, CD kontrol etme, açılma bilgisi oluşturma, çoklu açılış CD veya DVD yapma gibi daha birçok özelliğe sahiptir. Türkçe de dâhil olmak üzere birçok dili desteklemektedir.

Bilgisayarınız da Türkçe Windows işletim sistemi kurulu ise UltraISO bilgisayarınıza kurduğunuzda direk olarak Türkçe olacaktır. Dilerseniz diller alanından siz istediğiniz dili rahatlıkla değiştirebiliyorsunuz.

Ayrıca yazılabilir CD ve DVD yazma ve silme özelliğine sahip olan bu program ile CD veya DVD kontrol ederek yazdığınızda CD veya DVD yazma işlemini gerek direk gerekse kalıp olarak yazmanızda kesin yazma sonucu ile karşılaşır CD / DVD yakma boşa gitme gibi derdiniz olmayacaktır.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
UltraISO 9.7.1.3519
UltraISO 9.7.2.3561

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.