Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın.

UltraSurf engelli sitelere giriş programının eski sürümünü tüm Windows işletim sisteminde kullanın hem de daha hızlı kullanın.

UltraSurf Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
UltraSurf 13.04 İndirAralık 20131.9 MB.
UltraSurf 19.02 İndirŞubat 20193.4 MB.

UltraSurf Hakkında

UltraSurf UltraReach Internet Corp. tarafından sunulan ücretsiz engelli sitelere giriş, internette gizli gezinti imkanı sağlayan Windows yazılımıdır.

Birçok kişinin yakındığı durumdur engellenmiş siteye nasıl girerim? İnternet üzerinden güvenli ve gizli nasıl gezinti yaparım bu bilgisayarda nasıl olacak gibi sorular. Bu durumda UltraSurf sizin için hazırlanmış sorularınızın cevap karşılığı yazılımdır.

UltraSurf ile engellemiş sitelere girebilir, engellenmiş sitelerin tüm sayfalarında sınırsız gezinti yapabilirsiniz. Program size anonim yani IP adresi gizliliği sunar buda internet üzerinden size gelebilecek saldırılara karşı, karşı tarafı etkisiz hale getirir. Ip adresi sürekli değişir, sabit bir IP adresine gerek duymadan sürrekli ve güvenli internette gezinti yapabilirsiniz.

Sayfa içerisinde bulunan UltraSurf 13.04 eski sürümü kurulum gerektirmemektedir. Windows işletim sisteminde rarlı dosyayı Winrar, Winzip veya 7-Zip gibi program ile açar içerisinde bulunan UltraSurf 13.04.exe dosyasını çalıştırarak internet gezinti güvenliğinizi ve internet için yasaklı sitelere giriş imkânını bulabilirsiniz.

Bu programın size göre olmadığını düşünürseniz ve başka eski sürüm engelli sitelere giriş programı indirmek isterseniz. Site içerisinde onlarca engelli sitelere giriş programları eski sürümleri bulunmaktadır. Açılan sayfada diğer programları inceleyerek istediğiniz eski sürümü indirebilirsiniz.

UltraSurf 13.04
UltraSurf 19.02

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.