Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 30 saniye

Yorum Yazın.

Viber Türkçe için Android (APK) işletim sistemi için eski sürümünü sayfa içerisinde görerek cep ve diğer Android işletim sistemli cihazınızda eski sürümü kullanabilirsiniz.

Viber APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Viber APK 6.5.3.1964 İndirBilinmiyor30.3 MB.

Viber APK Hakkında

Viber, Android işletim sistemi için ücretsiz olarak sunulan anlık ücretsiz cep telefonu ile mesajlaşma ve konuşma yazılımıdır.

Özellikle ücretsiz konuşma sayesinde dünyanın birçok ülkesinde ülkenizde dâhil kullanılmaktadır. Program ile 3G veya WiFi kullanarak kaliteli ses deneyimini yaşayabilir, konum paylaşabilir, metin paylaşabilir, resim ya da video paylaşabilir, Viber olmayan mobil ve sabit hatları arayabilir. Bunu duymak güzel oldu değil mi? Bir Android işletim sistemi ile ücretsiz olarak birçok işlemi yapmak işte teknoloji budur dediğinizi duyar gibiyiz.

250 arkadaşa kadar grup oluşturabilir ve grup içerisinde mesajlaşabilir, Viber numarasını ve QR kodları ile yeni arkadaşlıklar edinebilir, arkadaşlık ekleyebilir.

Cep telefonu ve tablet için kullanabilir, Viber rehberinizi özelleştirebilirsiniz. Özellikle ücretsiz sesli konuşmak isteyenler için kaliteli, hızlı ve kesintisiz bir sesli konuşma imkânını bulabilirsiniz.

Site içerisinde Viber için eski sürüm numarası ile birlikte verilmiştir. Bu sayfa içerisinde yer alan eski sürüm uygulamalar sadece Android için çalışmaktadır. Cep telefonu, tablet ve diğer Android cihazlarınız için indirmeniz gereklidir. Sadece Android işletim sisteminde çalışmaktadır. Viber tamamen Türkçe olarak çalışmaktadır.

Viber APK 6.5.3.1964

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.